radomyshl.com Радомышль
 
15 травня 2012
-

Потіївський будинок дитячої творчості під загрозою закриття

Потіївський будинок дитячої творчості під загрозою закриття

Потіївський будинок дитячої творчості є установою Потіївської сільської ради. А отже, виплати на заробітну плату працівникам Будинку дитячої творчості надходять з бюджету сільської ради. В бюджеті сільради грошей немає. Надходження від податків мізерні. Погіршило ситуацію прийняття Податкового кодексу України, яким скасовані окремі види місцевих податків. На 2012 рік сільрада затвердила бюджет, яким передбачена зарплата трьом працівникам БДТ тільки на січень-лютий. Не вистачає 106 тис. 872 грн. Вихованці трьох гуртків цього закладу "Умілі руки", вокальний та хореографічний гуртки віком від 6 до 18 років (всього 225 дітей) є переможцями всеукраїнських, обласних і районних фестивалів.

"Чи будуть виділені кошти з районного бюджету невідомо", - говорить депутат райради від партії ВО "Батьківщина", мешканка с.Потіївка Наталія Бадюк. - "Все залежить від виконання бюджету та розуміння цієї проблеми з боку районної ради та райдержадміністрації".

 

М.Ясько, помічник-консультант народного депутата України.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Як на мене, то Потіївський будинок дитячої творчості єниний в районі, котрий виправдовує своє існування. Те, що він під загрозою закриття, ще раз доводить, що влада нічого не намагається робити для того, щоб якось виправити ситуацію
  • Дійсно! Лише за один дитячий ансамбль "Сонячні зайчики", де займаються не лише дітки із звичайної школи, а й з інтернату, всім тим викладачам треба в ноги поклонитися, а не забирати в них мізерний шматок хліба! От вам і влада.
  • Надо почти 107 т. грн. Это вам не по памятникам пеарицца.