radomyshl.com Радомышль
 
18 травня 2012
-

Врятуймо дитину разом! Хлопчик з Потіївки отримав 55% опіків тіла

Врятуймо дитину разом! Хлопчик з Потіївки отримав 55% опіків тіла

В ніч з 7-го на 8-ме квітня на католицький Великдень сталася трагедія для життя хлопчика з села Потіївка Радомишльського району, близько другої ночі.

Хлопчик вечері сходив до костелу, відбув Службу Божу, і після цього повернувся додому. Прийшовши додому він ліг спати. Проте через деякий час його прийшла забрала мати до вогнища, яке було розведене у подвір’ї. Мати хлопчика вже була в стадії алкогольного сп’яніння. Біля вогнища була і ще одна жінка, яка вже заснула після перехиленої чарки. Через декілька хвилин п’яна мати пішла до будинку, забувши про свого сина Артема, і не забравши його до будинку.

Близько 2-ої години ночі сусіди почули крик. Хлопчик Артем весь горів вогнем, і просив про допомогу. Весь одяг потерпілого обгорів. Обгоріло і його тіло.

Наразі хлопчик знаходиться в опіковому центрі ім.. Горбачевського. Стан потерпілого важкий. Обпечене тіло на 55%, все інше глибокі рани. Прогорів хлопчик до легень, і також у двох місцях прогорів шлунок. Йому підключили апарати для штучного дихання та для нирок.

За порятунок хлопчика бореться депутат Лукашенко Олександр Дмитрович, який забезпечує всіма медичними препаратами, що необхідні для порятунку, адже аби підтримувати життєві функції потерпілого необхідно кожні 2-3 дні 1500 грн.

Наразі прийшла допомога із обласної лікарні, де було зібрано близько 1400 грн на лікування. Також Житомирські студенти педагогічного університету почали здавати кров, аби врятувати життя. Допомагають також не тільки житомиряни, а й львів’яни звідки було перераховано 3000 грн. Життя хлопчика тримається на волосині.

 

Перерахувати кошти можна за такими реквізитами:

МФО 311647

ЗКПО 09311380

Р/р 2909993800900

Малинське ТВБВ

АТ „Ощадбанк” 10005/038

Призначення: благодійна допомога

Р/р 26209000391395

 

Житомир-Онлайн


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Дав кошти на лікування дитини й Микола Оніщук. Нехай би не пошкодували грошей й інші кандидати. Правда, вони памятники відкривають, їм ніколи думати про живих...
  • Никого не настораживает качество бесплатной медицины? Там даже зеленки своей нет. Спасение человека становится вопросом финансовой состоятельности его семьи. Или благотворительности небезразличных людей.