radomyshl.com Радомышль
 
25 травня 2012
-

Радомишль отримав кандидата від опозиції

Радомишль отримав кандидата від опозиції

15 травня узгоджених кандидатів у народні депутати по мажоритарним виборчим округам від Об’єднаної опозиції у Житомирській області представив журналістам в ході прес-конференції в Житомирі Арсеній Яценюк.

Євген Добряк представлятиме на виборах Об’єднану опозицію на округу №66 у який входить наш район.

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Добря́к Євге́н Дми́трович; член Президії ВО "Батьківщина"; ВР України, член фракції «Блок Юлії Тимошенко» (з 11.2007), член Комітету у закордонних справах (з 12.2007), голова підкомітету з питань глобальної безпеки і міжнародного співробітництва (з 01.2008).Народився 28 лютого 1973.Освіта: Київ. мед. інститут.Народний депутат України 6-го скликання з 11.2007 від Блоку Ю.Тимошенко, №156 в списку. На час виборів: асистент кафедри оперативної хірургії і топографічної анатомії інституту екології та медицини, член ВО "Батьківщина".03.2006 кандидат в народні депутати України від Блоку Ю.Тимошенко, №136 в списку. На час виборів: слухач 1-го факультету оперативно-стратегічного рівня Нац. академії оборони України, член ВО "Батьківщина".04.2002 - кандидат в народні депутати України, виборчий округ№214, м. Київ, самовисування. За 0.86%, 18 з 27 прет. На час виборів: лікар-нейрохірург, інтерн в КМАПО ім. Шупіка, член Української партії.Був радником Прем'єр-міністра України, помічником нар. деп. України Д.Гнатюка, нар. деп. України О.Турчинова. Був головою Укр. партії. Держ. службовець 4-го рангу (03.2005).

 

Джерело: radomyshl-city


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • Нам создают иллюзию выбора?
 • Ну, принаймні зараз в опозиції лишилися ті, хто не продався ПР, а часи для опозиції настали чи не найтяжчі. До того ж висуванець один від бют, жидонюка і ВО "Свобода". Якщо домовились - значить варто голосувати. У всякому разі, гірше не буде, це не кримінал-ригон чи продажна комуняка.
 • Вынужденный союз либерасты+ националисты?
 • Ситуативний союз.. І слово союз тут не ліпиться. Я вчора був на мітингу проти законопроекта про мови, то там свободівці не жалкували слів і в сторону ліберастів, яких представляють єврейчики. Разом легше батька бити.. smile
  Тому союзу нема, є просто спільний ворог.
 • Дружат против бело- голубых

  -Мне кажется, человек и собака действуют заодно!
 • Дійсно, ілюзія вибору!
 • Ольга, пропонуєте щось дієвіше? Є альтернативи?
 • Після того, як опозиція запропонувала на кожен округ ( не лише наш!) людей, в яких ніяких шансів на перемогу, думаю, ставку треба робити на незалежних від партій кандидатів. Очевидно, опозиція й собі стає корумпованою!
 • Ольга, це чому ніяких шансів? Ви за опозицію, чи за тушок?
 • як же мене дістала політика...
  кого тільки не вибирали за 20 років незалежності, а результат нульовий, на розум приходять слова із пісні гурту Skinhate - Самоліквідатор : "Не буде краще, буде тільки гірше, гірше і гірше! "
  тобто голосуй не голосуй, всеодно получиш ..... нічого
smile
Тому союзу нема, є просто спільний ворог.
Цитата  |   | 
25 травня 2012 15:11
-->