radomyshl.com Радомышль
 
01 червня 2012
-

Фонтан в Радомишльському парку

Фонтан в Радомишльському парку

Чи потрібен він? За даними, котрі були отримані шляхом опитування радомишлян, можна зробити висновки, щонасправді він потрібен і є важливою частиною міста.

Досить часто доводиться чути від друзів, знайомих та навіть з розмов пересічних громадян скарги про несвоєчасні заходи щодо покращення умов відпочинку в Радомишлі. Що ж, стан міського фонтану — один з персонажів таких розмов. Тому, як найголовнішим місцем масового відпочинку людей є парк, де саме і розташований фонтан.

Майже у всіх містах України є хоча б один працюючий водограй. Незалежно від розмірів, висоти, місця розташування, усіляких підсвіток чи музики, навіть найскромніші фонтани завжди зупиняють погляди багатьох. А все тому, що не мають нічого спільного з буденністю. Люди, котрі відпочивають в міських парках, особлив о охоче розташовуються саме в місцях, де тече вода. Це не дивно, тому, що в першу чергу це красиво, а по-друге, шум води має заспокоюючий ефект і сприяє релаксації. Вода - це життя. Шум води відновлює думки і відчуття, сприяє виникненню нових ідей. Фонтан - прекрасна можливість поринути у світ природи. Він може стати центром усього паркового ансамблю, його вишуканою прикрасою. Спостереження за рухом води завжди приносить задоволення.

Радомишльський міський парк це насамперед зона відпочинку, тут щодня можна зустріти масу людей. Радошляни прямують до міського парку в пошуках комфортного відпочинку. В спекотну пору жителі вважають, що найкраще відпочивати та проводити вільний час саме біля фонтану, проте є одне «але»: він не працює з незрозумілих причин.

Крім того, фонтан є дуже захаращеним, з нього просто зробили смітник. Там можна знайти і пляшки, і папірці і безліч раніше не баченого в таких місцях непотребу.

Чому влада не бажає зробити відпочинок населення приємним, налагодивши міський фонтан? Прийнявши певні міри, можна значно вдосконалити ландшафт парку, таким чином заохотити більше людей відвідувати його. Адже простими діями можна значно поліпшити вигляд і настрій міста.

 

 

Фонтан в Радомишльському паркуФонтан в Радомишльському парку


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Руїни великого Зімбабве)))
  • Мене на передодні Дня Міста, представники міської влади запевняли, що сміття з фонтану прибрано! Хто володіє оперативною інформацією, прибрано чи не прибрано?
  • У города нет денег
  • Та там і грошей-то ніяких не треба. Просто, коли підмітають парк - підметіть і фонтан. Проблеми ж нема. Просто комусь лінь його прибрати. А ще декому треба молотком по рукам набити, за те, що закидали сміттям фонтан..
  • Молотком по рукам- это признак разжигания ненависти к социальной группе "закидыватели бассейнов мусором".

    Толерасты и прокуроры могут неправильно понять
  • Якби в нас були нормальні прокурори, то такого б не було і всіх малоліток давно вже зібрали б в мавп'ячі хороми))) А толерасти... та пішли вони на гей-парад! ))
  • В совдеповские времена везде висели таблички с надписью: ,,Чисто не там, где убирают, а там, где не сорят,, . Поэтому не дворников надо винить, а засранцев, которые гадят таким образом. Как-то уже писала, решила детям устроить экскурсию на 7-ой км к роднику. Так вот там реально жесть - груды мусора, битые бутылки просто повсюду. А жаль, такое красивое место было...
  • Влада не хоче тому що, наш "любий" мер проживає не в Радомышлі і срати (вибачте, нема інших слів) хотів він на ваші проблеми. Який дебіл голосував за нього ???????? am
am
Цитата  |   | 
5 грудня 2012 09:41
-->