radomyshl.com Радомышль
 
05 червня 2012
-

1 червня - День захисту дітей - Захистимо кожну дитину

1 червня - День захисту дітей - Захистимо кожну дитину

Щороку 1 червня в Україні відзначається - День захисту дітей. Цей день є не тільки один із самих радісних свят для дітей, а й нагадування дорослим про те, що діти потребують від них постійної опіки та захисту.

Дитинство – золота пора кожної людини. Аби зробити цей час незабутнім, про дитину зазвичай турбуються батьки і держава. Діти в сім ї є продовження роду, в а державі запорукою продовження існування народу. Саме тому турбота про підростаюче покоління, його майбутнє повинна бути загальним --- батьків, держави та суспільства. Наша повсякденна мета - виростити дітей фізично здоровими, духовно багатими, підготовленими до самостійного життя.

Будемо сподіватися, що в цей день кожен дорослий замислиться про особисту відповідальність, як перед своїми дітьми, так і перед тими, кому потрібна особлива увага, турбота, кого доля обділила батьківською теплотою, материнською любов*ю. Це діти, які мають статус позбавлених батьківського права або діти – сироти.

В цей день вони відчувають підтримку держави, отримують подарунки, концерти, але не цього вони чекають понад усе на світі. Хто хоч раз побував у дитячому будинку, той на все життя запам’ятає дитячі очі, сповнені болем, сумом і очікуваннями. В їхніх очах жевріє надія, може в цей раз прийшли за мною, може в мене з’явиться сім’я, може в мене буде тато та мама? І кожній дитині, якого б віку вона не була завжди необхідне відчуття того, що її люблять та цінують, що про неї турбуються і переживають, що її захищають, що вона комусь потрібна. Адже відомо, що будь-який, навіть самий комфортний інтернат ний заклад, не зможе замінити справжнього батьківського піклування.

Велика шана і дяка тим людям, які не злякалися труднощів, які попіклувалися про життя та долю тих дітей, які потребують батьківської підтримки та взяли на виховання дітей з інтернат них закладів. В Радомишльському районі створено та функціонують 2 будинку сімейного типу та 2 прийомні сім’ї, в яких виховується 19 дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Можна сміливо сказати, що потрібно мати велике серце, щоб відважитися взяти дітей на виховання, адже в кожної дитини свій характер, свої бажання, вимоги і потрібно не аби яке терпіння, щоб все це витримати та здолати перепони, які виникають на шляху становлення нової особистості. Але, коли дитина говорить вам дякую, цілує, обіймає, її очі сяють щастям, та найголовніше - називає вас мамою та татом - розумієш, це того варто.

Творіть добро і вона вам повернеться сторицею . Кожний громадянин нашої держави може зробити щасливою дитину - сироту, яка чекає на тепло і любов родини, в якій вона буде почуватися затишно та комфортно. Якщо ваше серце відкрите для дітей – сиріт, не будьте байдужими до долі покинутих дітей.

Якщо Вас цікавить інформація про сімейні форми влаштування дитини, звертайтеся до центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

м.Радомишль, провул.Шкільний 8, (спорткомплекс «Динамо») Тел.: 4-50-14

 

Радомишльська районна державня адміністрація


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.