radomyshl.com Радомышль
 
07 червня 2012
-

2 червня радомишляни відзначили всеукраїнський Велодень

2 червня радомишляни відзначили всеукраїнський Велодень

Той, хто має власний велосипед знає як важко пересуватися радомишльськими дорогами. І кожен з цими проблемами бореться по своєму. Але тепер, принаймні точно є один день, коли велосипедисти по всій Україні заявляють про свої права.

За ініціативи ГО “Прогресивний Радомишль” та небайдужих до велосипеда людей, наше місто приєдналося до Всеукраїнської акції «Велодень».

 

В Україні це свято відзначається із 2004 року, проте в Радомишлі Велодень пройшов вперше. Погодні умови які вирували напередодні події значно зменшили кількість бажаючих взяти участь у велопробігу, проте у старті велопробігу взяло участь близько 30 чоловік. Погодьмося, що кількість не велика, проте позитивного настрою в цій компанії було більше ніж можна собі уявити. Велосипедисти, які зібралися дивували не тільки різнобарв’ям велосипедів та одягу, а й різноманіттям віку — від трирічних малюків до велолюбителів поважного віку. Задля такого з’їзду до радомишлян приєднались велосипедисти з Малина, що дійсно порадувало і надало підтримки.

2 червня радомишляни відзначили всеукраїнський Велодень

2 червня радомишляни відзначили всеукраїнський Велодень

Учасники велопробігу стартували о 10:00. Аби полегшити велосипедистам пересування по місту усю дорогу велоколону супроводжували правоохоронці, та протягом всього Велодня на сторожі були працівники швидкої медичної допомоги. Велосипедисти вирушили вже за знайомим з відеотуру маршрутом.

2 червня радомишляни відзначили всеукраїнський Велодень

У місці фінішу було організовано збір підписів під зверненням громадян до органів влади щодо розвитку велоінфраструктури в Україні. Петиція була підписана у всіх містах-учасниках тепер вона буде зібрана в одне і передана до владних органів. (Бажаючі можуть ознайомитись з текстом петиції за посиланням http://www.avk.org.ua/ ) Також кожному учаснику параду вручені правила дорожнього руху для велосипедистів.

2 червня радомишляни відзначили всеукраїнський Велодень

“Насправді брати участь у подібних заходах варто навіть через враження та емоції, які ти ту отримуєш” - повідомляють учасники акції.

“Дійсно порадував Велодень в Радомишлі. Не дивлячись на те, що свято проводилося вперше, мені дуже сподобалося, Я відкрив для себе Ваше місто з нового боку” — повідомляє малинський велосипедист - безпосередній участник Велопараду — “порадувало ставлення радомишлян до велоспорту, та велокультури вцілому. Ще раз дякую організаторам за надану можливість приєднатися до велоруху Радомишля. Дивлячись на радістні та захоплені очі дітей, гордість їх батьків, щире здивування та підтримка проводжуючих порухом голови велоколону мешканців міста, можна вважати, що свято вдалося! Обов'язково приїду на наступне свято!” - розповідає Артур Карапетян.

Велосвято продовжилось дитячими велоперегонами “Дивогонка”. У перегонах взяло участь 26 малюків, які з щирим захопленням приймали участь не тільки у дитячих перегонах а й безпосередньо в самому велодні.

2 червня радомишляни відзначили всеукраїнський Велодень

Дивогонка” видалася справжнім святом – діти отримали радість від перегонів, медалей та призів,а батьки були задоволені успіхами своїх дітей. Маленьких гонщиків підтримував весь велорух Радомишля — це створило дійсно теплий і неймовірно позитивний настрій акції. Малюки зі ще більшим захопленням керували своїми велосипедами.

2 червня радомишляни відзначили всеукраїнський Велодень

Перегони відбулись в 5 заїздів. Переможцями категорій стали:

 

Категорія 3 роки: 1 місце — Ляпунов Кирило

Категорія 4-5 років: 1 місце — Гопанчук Георгій 2 місце — Осадчий Вадим 3 місце — Спановський Михайло

Категорія 6-7-8 років: 1 місце — Мілевський Євген 2 місце — Півень Ілля 3 місце — Кузьменко Олександра

Категорія 9-10 років:  1 місце — Капушинський Борис 2 місце — Левченко Андрій 3 місце — Уницька Надія

Категорія 11-13 років:  1 місце — Вовк Андрій 2 місце — Кухар Петро 3 місце — Полончук Данило

 

2 червня радомишляни відзначили всеукраїнський Велодень

2 червня радомишляни відзначили всеукраїнський Велодень

Також участь приймали: Сташенко Андрій, Грищенко Артем, Мельниченко Олександра, Кузьменко Іван, Павловський Роман, Романенко Олександр, Копил Владислав, Городна Олександра, Карпенко Іван, Литвиненко Денис, Старжинський Вадим, Вейко Богдан, Сазанов Ігор, які теж були нагороджені медалями, грамотами та призами від всеукраїнських спонсорів - ТМ “Моршинська”, журналу “Пізнайко”, агенції “Дивосвіт”.

 

2 червня радомишляни відзначили всеукраїнський Велодень2 червня радомишляни відзначили всеукраїнський Велодень

 

Висловлюємо подяку: магазину дитячого одягу “Baby Boom”, інформаційному порталу “Radomyshl.com”, Радомишльській районній державні адміністрації та міській раді.

 

Що ж, перший Велодень в Радомишлі пройшов успішно, подарував купу позитивних емоцій всім учасникам дійства та показав, що велосипед дійсно саме той вид транспорту, з яким зручно і приємно не тільки відпочивати, займатись спортом, а й на якому зручно і швидко можна доїхати на роботу або на вечірку, і є повноцінною альтернативою приватним авто. І як виявилось, цей транспортний засіб є досить популярним у нашому місті.

 

2 червня радомишляни відзначили всеукраїнський Велодень2 червня радомишляни відзначили всеукраїнський Велодень2 червня радомишляни відзначили всеукраїнський Велодень

2 червня радомишляни відзначили всеукраїнський Велодень

В Радомишлі започатковано цю чудову традицію, то ж чекаємо всіх велосипедистів на Велодень в наступному році.

P. S. ГО “Прогресивний Радомишль” запрошує всіх охочих на традиційні велопокатушки, відбуваються щотижня. Слідкуйте за новинами інернеті.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • як мало гарних новин в Радомишлі, а всі хороші новини чомусь ніяк не зачіпляются за владу)
  • Вдало підмічено! ;)