radomyshl.com Радомышль
 
12 червня 2012
-

О. Богомолець презентувала проект комплексу «Замок Радомисль»

Ольга Богомолець презентувала проект історико-культурного комплексу «Замок Радомисль»

Ольга Богомолець на сесії Житомирської облради презентувала проект історико-культурного комплексу «Замок Радомисль»

Під час сесії обласної ради, перед присутніми виступила Заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор кафедри Дерматології та венерології Національного медичного університету ім. О. Богомольця Ольга Богомолець.

Гостя презентувала проект історико-культурного комплексу «Замок Радомисль», який п’ять років тому було створено у місті Радомишль на місці зруйнованої середньовічної «папірні». У закладі зібрано унікальну колекцію домашніх ікон і старожитностей.

Ольга Вадимівна подякувала керівництву області за сприяння у створенні та розвитку музейного комплексу і запросила усіх його відвідати.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • Таким чином, вона вирішила прокатати облраду по нашим дорогам, щоб ті відремонтували їх)))
  "Заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор кафедри Дерматології та венерології Національного медичного університету ім. О. Богомольця Ольга Богомолець".......
  бла-бла-бла.... Знищили історичну пам'ятку, підмінила справжню цінність на сумнівні ікони, старожтності, які можна було б і в музей віддати і його відремонтувати, ще й роздуває таку велику цінність із всього цього. Ніякого замку там не було! А все це для заробляння бабла і відпочинку VIP - персон!
 • Ой, ну какой там ,,видпочинок,,?! Не смешите)) Уничтожили как раз до нее, превратив там все в свалку и общественный туалет. Не ровен час и по кирпичикам все растаскали бы. Там вроде бы и гостиничные номера имеются, правда, я когда услышала цену, долго смеялась - 800грн))))
 • Вот на что уходит рабочее время облрады. Стопудово архиважный вопрос
 • 08
  Я розумію , захист культурної спадщини, традицій , але залишається багато " але". Готель - це добре!. Екскурсійний маршрут та музей також добре, але це все недоступно пересічному радомишлянину , та й майбуть далеко не багатьом мешканцям України. Наскільки мені відомо, до даної пори, жодні правовстановлючі документи на зазаначену ділянку не виготовлені (коли хто їх має, буду радий ознайомитись) тобто не платиться ні оренда за зазначену земельну ділянку , мова вже не йде про інші податки. А звідки взявся статус "музею"?., я все розумію люди вклали гроші та хочуть іх заробити (відбити). А тому мені особисто прикро, враховуючи все це, люди далеко не бідні стають все не біднішими, а Радомишль заривається в смітті, вибоїнах, п'є брудну воду( бо немає надходжень до бюджету).
 • 08, что именно недоступно радомышлянам там? Деньги-то может и поступают по направлению в местный бюджет, но это вовсе не факт, что они туда доходят. Если бы это был нахалстрой, то в нынешнее время, время очень краткосрочного пребывания чиновников местного разлива у власти, уже бы либо разнесли все это, либо вытрусили бы из нее мешочек денежек)) Второе, безусловно, интереснее всем))
 • Natali, те, що була "свалка" винуваті, в першу чергу, самі люди. Потім влада. Чому "замок" побудовано саме там? Та тому, що все-таки, саме на тому місці стояла пам'ятка архітектури, яка несла собою величезну цінність в межах району. І який би там "срач" не був, пам'ятка стояла і ніякі, вибачте, сцикуни не розвалили б її.. А тепер все.. пиши пропало!
 • Tranceliker, понятное дело, виноваты люди. Только, вот, этим людям в голову почему-то не пришло каждому принести, образно, по банке краски и попытаться всем вместе облагородить этот памятник архитектуры, раз за него так попу рвете. Ан нет же, быстрее пришло в голову все обгадить, а потом хаять тех, кто ,,отобрал,, , вложил деньги и все это безобразие отреставрировал.
 • Natali, А чому б ні????? Я, як і всі інші не мали права ні фарбувати, ні докладати, ні забирати в того пам'ятника нічого! То була законсервована пам'ятка, до якої ніхто не мав право доторкатися. А тут прийшла пані Богомолець, прихватизувала те, що належить народу, зробила з нього нехай і красиву, але грубо збудовану на останках будівлі, що несла пам'ять через століття цяцю, яка має принести ЇЙ гроші і обгородила все це парканом в 2 метри! Тепер плати гроші за те, щоб подивитися на те, що належить НАМ! Радійте, наталі, радійте! Любіть Богомолець! Ура!
 • А Вы оглашали свое желание администрации города и т.п, предлагали свои услуги? Или для Вас важен момент ,,забирать,, там что-то? Мне как-то пофиг кто это сделал, с Богомолец не знакома, главное, что это кто-то сделал.

  ПС. Имена пишутся с большой буквы.
 • Natali, я, як нормальна людина, сподівався на те, що колись наша держава стане НАШОЮ, коли не крастиме, а збагачуватиметься і ми вже тоді відновимо древній пам'ятник не для себе, а для майбутніх поколінь, не для власної слави, а для всіх нас. Вони спочатку грабують нашу історію. Тепер забирають мову, далі - забиратимуть наш життєвий простір - нашу землю. Тоді розповісте де ви були і що ви робили, коли все це відбувалось. Я хоч не чмокаю нікого в жопу і не кажу що мені пофіг. Мені не пофіг! Але що я сам можу зробити, коли довкола лише слабкодухі тюхтії?
 • Так Ви , значить , один в Радомишлі такий гарний ? ...... а довкола тільки слабодухі тюхтії ? Браво !!!!!! Ображати людей навколо себе - остання справа. Нема у нас в Радомишлі відомих спортсменів , науковців , письменників ? Всі погані ? Спочатку розберіться в собі !!!!!
 • Tranceliker, это диалог в стиле ,,сам дурак,,. Возможно, Вы один и не сможете ничего сделать, НО ,все-таки, Вы пробовали? Почему-то я уверена, что нет)) Мало понятны Ваши терзания, у Вас что, отобрали что-то, увезли как домик улитки? Нет же. Назовите хоть один музей, в котором не берут деньги за вход. Есть люди, обслуживающие и поддерживающие такие места в надлежащем виде, чтобы посетителей радовал глаз. Или они, по-Вашему, должны бесплатно работать?
  -Тоді розповісте де ви були і що ви робили, коли все це відбувалось. Я хоч не чмокаю нікого в жопу і не кажу що мені пофіг.
  Я искренне радовалась тому, что хоть кто-то и как-то пытается вложить деньги в город, который его любящие и драгоценные жители, у которых на уме только что-то украсть и поделить, потихоньку превратили это замечательное место в
  дыру. Второе предложение я не совсем поняла. Это Вы о ком?
 • wink
 • ромаха, я поганий і заслуговую на ваші слова.
  Natali, не розумію, до чого обслуговуючий персонал музеїв до платного входу. Всім треба ЗП. Я не зазіхаю на чесний заробіток грошей.
  Повірте, коли киянам стане тісно в пригороді, сюди стільки грошей потече.. лише питання часу. Тільки чи збережемо ми ту самобутність міста, чи будемо рухатися в слід технократичного потяга прогресу.. Я не хочу дзеркальних домів в себе в місті, мені не потрібні макдональдси на кожному кроці, не треба замки із видуманою історією. Я хочу нашу культуру, наші традиції, нашу Україну.
  А щодо другого речення - це я про тих, хто сприяє розбазарюванню того, що належить цілому народові. І пані Богомолець вдало викупила те, що, в принципі їй не повинно належати.
 • Браво Natali.А Ви не думали що в Конча-Заспа не гумова.
 • Шановный Tranceliker вашi беспiдставнi образи i коментарi по тому, що в славетному мiстi Радомишлi все робиться через вибачте Ж.......ПУ майбуть дiстали всiх. А що краще ходити до туалету в памятки архiтектури i говорити на що дивиться наша влада? Людина взяла у свою власнiсть паперову фабрику-ну i слава богу. Моя iндивiдуальна думка, що вас "душить ЖАБА" не за мiсто , а за власне збагачення нi з чого.
 • Оглядач, ви, напевне, погано мене знаєте lol
  Ви взагалі мене не знаєте. fellow
  Але я вам скажу, що знають всі: чим багатша людина, тим багатшою вона хоче стати.. Тим більше влади і впливу їй потрібно. Мої звинувачення небезпідставні, погодьтеся. Не в мені проблема, що в нашому місті є такі моральні та духовні виродки, в яких немає мізків. Я їх за руку не водив гадити туде, де їм тваринницький інстинкт вкаже. І я не буду їх вигороджувати і казати, що тут винувата держава, що не навчила де треба спускати свої крани. Інша річ, коли держава не виконує покладених на неї функцій. Коли нема поблизу туалету, коли пам'ятник занедбано і т. д.
  А славу Богові треба віддавати добрими ділами, культурою і повагою до народного надбання. Повірте, мені, окрім того, на що я заслуговую - нічого не треба. А заслуговую я лише на те, на що зароблю в цьому житті. Я не живу категоріями бабла, марнотратства, понтів. Нехай цим насолоджуються недолугі політики, підсцикайли парканів і олігархи. Я хочу, щоб люди пробудили в собі свободу і зрозуміли, що вони тут хазяї, а не ті, в кого є гроші.
  Ми всі раби того, що нам нав'язали злодії і шахраї.. А як же власна думка?
 • Олександр, это Вы к чему написали?))

  Оглядач, а с Вами я согласна на 1000%, истина именно в этом, только тяжело недовольным в этом даже себе признаться.
 • Natali, камінь прийнято... може і вам варто подивитися на іншу сторону медалі? Чи ви близька до пані Богомолець?
 • В глаза не видела ее, не фантазируйте на этот счет wink
 • Шановний Tranceliker ви краще напишіть що Ви зробили для міста,для своєї вулиці на рудні . Неподобається замок зробіть і Ви щось!!!!!!!
не біднішими, а Радомишль заривається в смітті, вибоїнах, п'є брудну воду( бо немає надходжень до бюджету).
Цитата  |   | 
12 червня 2012 22:06
-->
wink
Цитата  |   | 
13 червня 2012 20:10
-->
lol
Ви взагалі мене не знаєте. fellow
Але я вам скажу, що знають всі: чим багатша людина, тим багатшою вона хоче стати.. Тим більше влади і впливу їй потрібно. Мої звинувачення небезпідставні, погодьтеся. Не в мені проблема, що в нашому місті є такі моральні та духовні виродки, в яких немає мізків. Я їх за руку не водив гадити туде, де їм тваринницький інстинкт вкаже. І я не буду їх вигороджувати і казати, що тут винувата держава, що не навчила де треба спускати свої крани. Інша річ, коли держава не виконує покладених на неї функцій. Коли нема поблизу туалету, коли пам'ятник занедбано і т. д.
А славу Богові треба віддавати добрими ділами, культурою і повагою до народного надбання. Повірте, мені, окрім того, на що я заслуговую - нічого не треба. А заслуговую я лише на те, на що зароблю в цьому житті. Я не живу категоріями бабла, марнотратства, понтів. Нехай цим насолоджуються недолугі політики, підсцикайли парканів і олігархи. Я хочу, щоб люди пробудили в собі свободу і зрозуміли, що вони тут хазяї, а не ті, в кого є гроші.
Ми всі раби того, що нам нав'язали злодії і шахраї.. А як же власна думка?
Цитата  |   | 
25 червня 2012 22:47
-->
wink
Цитата  |   | 
29 червня 2012 15:24
-->