radomyshl.com Радомышль
 
13 червня 2012
-

Радомишльський психоневрологічний інтернат отримав директора

Радомишльський психоневрологічний інтернат отримав директора

Начальник обласного управління праці та соціального захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації Галина Корінна представила колективу нового директора. Ним стала Неля Довжик – голова районної Партії регіонів, яка до цього мала посаду директора районного кінотеатру.

Нагадаємо, що згідно Типового Положення про психоневрологічний інтернат основним завданням інтернату є забезпечення належних умов проживання психічно хворих громадян, які потребують стороннього догляду і допомоги. Мешканці інтернату забезпечуються відповідно до встановлених норм:

- житлом, одягом, взуттям, постільною білизною, м'яким і твердим інвентарем та столовим посудом; раціональним чотирьохразовим харчуванням, у тому числі й дієтичним, з урахуванням віку і стану здоров'я осіб, що проживають в інтернаті, в межах натуральних норм харчування (проміжки часу між прийманням їжі не повинні бути більше ніж чотири години, останнє приймання їжі організовується за дві години до сну) цілодобовим медичним обслуговуванням, консультативною допомогою, стаціонарним лікуванням на базі закріплених лікувально-профілактичних закладів охорони здоров'я; слуховими апаратами, окулярами, протезно-ортопедичними виробами, зубним протезуванням, спеціальними засобами пересування (крім моторизованих), медикаментами та життєво необхідними ліками, відповідно до медичного висновку;

- комунально-побутовим обслуговуванням (опалення, освітлення, радіофікація, тепло-, водопостачання тощо);організацією працетерапії, культурно-масової та оздоровчо-спортивної роботи з урахуванням стану здоров'я і віку тих, хто проживає в інтернаті; умовами, що сприяють адаптації психічно хворих громадян у новому середовищі.

 

Джерело: radomyshl-city


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Партія ригонів все далі впиваться своїми щупальцями в нашому місці..
  • До речі, фото це взяте з того дня, коли проводжали Ольгу Ігнатову! А по-друге, цікаво буде глянути, як пані Довжик, котра у бібліотеці наробила розстрати, із зразкового інтернату зробить чорті що. Кажуть, що вже сіно погнило! Ігнатова б цього ніколи не допустила! Не заздрю прекрасному колективу, котрий отримав такого горе- керівника!
  • ДО ЧОГО ДОЖИЛИСЯ? ПОСТАВИТИ БИБЛИОТЕКАРЯ НА ТАКУ ПОСАДУ КУРЯМ НА СМIХ . ПРОПАЛА ВСЯ РОБОТА ОЛЬГИ РАДИ ОНОВНИ.ТАКОI
    ХАЗЯЙКИ ВЖЕ НЕ БУДЕ.... ДУЖЕ ЖАЛЬ. А ДОВЖИК ЦЕ ПРОСТО ТРЕПЛО ДЕ ВОНА ПОЯВЛЯЭТЬСЯ ТАМ СКЛОКИ И ЗЛО ОДНИМ СЛОВОМ ТРЕПЛО
  • Який жах!!!!! wassat Брехуха і трепло у керівниках! Докерує інтернат до розвалу
  • Суцільня брехня !!! нещодавно мені довелося побувати в інтернаті я побачила що там активно проводится ремонт покращились умови перебування підопічних ... частина хворих вивільнено із металевой клітки може декому і неподобается що там проводятся активні роботи для покращеня перебування хворих людей, деякім писакам рекомендую поїхати і подивитись на проведені роботи а потім говорити про людину такі слова.Це стосуетя Оксани радомишлянки і подібних неї.
  • ДОВЖИК ЦЕ ПРОСТО ТРЕПЛО ДЕ ВОНА ПОЯВЛЯЭТЬСЯ ТАМ СКЛОКИ И ЗЛО ОДНИМ СЛОВОМ ТРЕПЛО----- 100% правда по трупам піде як треба!
wassat Брехуха і трепло у керівниках! Докерує інтернат до розвалу
Цитата  |   | 
7 липня 2012 22:37
-->