radomyshl.com Радомышль
 
25 червня 2012
-

Лікарі врятували 6-річного хлопчика з Потіївки, який отримав опіки 50% тіла

Лікарі врятували 6-річного хлопчика з Потіївки, який отримав опіки 50% тіла

Житомирські лікарі врятували дитину, в якої 50 % тіла було в глибоких опіках. Коли 6-річного хлопчика привезли до опікового центру, його шанси вижити були на нулі, - розповідають журналісти телекомпанії «Союз-ТВ».

За два місяці маленький Артем був на межі життя зі смертю. Він переніс 12 складних операцій.

«В дитини були пошкоджені тулуб, спина, живіт, верхні кінцівки та дихальні шляхи. Комбінована травма та опік дихальних шляхів ускладнювали перебіг опікової хвороби. Ця дитина знаходилася близько півтора місяця на штучній вентиляції легень. Видалити пошкоджені тканини тіла та зробити пересадку шкіри за один раз було неможливо, тому проводилось декілька операцій, наскільки дозволяв стан потерпілого», - розповів завідуючий опіковим центром Богдан Нікітенко.

За яких обставин дитина отримала такі складні опіки, лікарі й досі не знають.

«Обставини, можна сказати, й досі не до кінця з’ясовані. Через пошкодження дихальних шляхів хлопчик розказати, що сталося не може, а в той момент, коли він отримав опіки, поряд нікого не було. Ніхто точно сказати, що сталося досі гне може», - розказує Богдан Нікітенко.

Лікування дитини коштувало близько 1000 грн. на добу. Окрім операцій та догляду, Артему були потрібні потужні антибіотики. Тепер найстрашніше у минулому, - кажуть лікарі. Прогнози оптимістичні. Однак на хлопчика чекає тривала реабілітація. Перший час він не впорається без сторонньої допомоги. На маму надії мало.

«Мама за весь цей час була в лікарні тільки один раз, поводилася не дуже адекватно. Тому в другий раз ми її до реанімаційного відділення не пустили і після того вона не з’являлася взагалі. Долею дитини вона не цікавиться», - зазначив завідуючий опіковим центром Богдан Нікітенко.

 

 

 

Союз-ТВ


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • Слава Богу!!
  Сподіваюсь, колись настануть часи, де в новинах не вказуватимуть вартість потрачених грошей. Коли держава лікуватиме людей, що на порозі смерті опинилися в лікарні і не тільки таких.
 • 123
  Tranceliker,
  Чомусь мені здається, що Ви цікава людина . Мені подобаються Ваші коментарії. Ви живете в Радомишлі ? Може , варто познайомитись в реалі ?
 • Моя дружина буде проти, якщо ви жінка ))
  Якщо серйозно, я не проти нових знайомств. Пишіть мені на пошту, а далі подивимось.