radomyshl.com Радомышль
 
26 червня 2012
-

Прокуратурою району проведено перевірку авто перевізників

Прокуратурою Радомишльського району проведено перевірку авто перевізників

Прокуратурою Радомишльського району, із залученням Радомишльського РВ УМВС, проведено перевірку з питань додержання вимог законів, спрямованих на забезпечення якості пасажирських перевезень на автомобільному транспорті.

У ході перевірки виявлено чисельні факти порушень законодавства у діяльності перевізників.

Так, у порушення ст. 46 Закону України «Про дорожній рух» та Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів затверджене наказом Міністерства охорони здоров’я та МВС України, у Радомишльському автопідприємстві щозмінний перед рейсовий медичний огляд водіїв проводився в кабінеті збору вечірньої каси. Перед рейсовий технічний огляд транспортних засобів перед випуском на лінію проводився поверхнево. Також на підприємстві було виявлено відсутність пристроїв для кількісного визначення вмісту алкоголю в організмі людини, що свідчить про неповноту медичного огляду водіїв транспортних засобів перед випуском на лінію.

Крім того були виявлені авто перевізники, які в порушення статей Закону України «Про автомобільний транспорт», надають послуги перевезення не маючи ліцензійної картки на перевезення пасажирів, за що відповідальність передбачена ч.1 ст. 126 КУпАП, без проходження щозмінного перед рейсового технічного огляду, та без видачі квитків пасажирам. По даному факту працівником ВДАІ Радомишльського району було складено протокол про адміністративне правопорушення.

В ході проведеної перевірки прокуратурою Радомишльського району внесено два подання, 4 особи притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Вказана інформація надається для доведення до громадськості.

 

Слідчий прокуратури Радомишльського району І.М. Бондарчук


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • А ви перевіряли ТОВ АПВЄ-Авто? В них стан маршруток, що курсують напрямком Радомишль-Київ, просто жахливий. Особисто бачив як зі сидінь стирчала арматура, якою одна дівчина розірвала собі джинси, зачепившись ногою. А скільки випадків свавілля маршрутників на дорозі, їздять з потрісканим склом, ставлять стільчики в салоні... І до людей відносяться абсолютно байдуже.
 • Tranceliker
  Радомишль-Київ, там гроші інші і все давно проплачено, в нас хто бідніший і не взмозі проплатити того й наказують.
  Якби в нашій країні, в місцевих органах і т,д виносилось на росуд людей, та в судах була комісія присяжних, а не проплачений судья та прокурор.
  То простий, та небагатий люд ніхтоб і не трогав.
 • aleksleon, але ж не вони самі такими стали, а ми їм допустили такими бути..
 • Ні, ми не допускали, точніше, скажу що ми цього не хотіли, та нас не хто і не питав
  А от занодавча система яку вони під себе написали і пишуть далі, і породжує корупцію.
 • Народ настільки пасивний, що вже й забув, що саме він є джерелом влади. Він не уявляє, що можна страйкувати, протестувати, влаштовувати, врешті-решт бойкоти! Нарід хоче як і депутати - шари. Хочете - отримуйте! Не уявляю тих, хто голосує за журавського, яника і всю ту братію..
 • Маршрутки на Киев- переоборудованные из грузовых бусиков. Никаких нарушений не заметили?