radomyshl.com Радомышль
 
02 липня 2012
-

Ремонт доріг в Радомишлі розпочато

Ремонт доріг в Радомишлі розпочато

Програма з реконструкції та оновлення доріг районного значення, яку започаткував народний депутат України Віталій Журавський, добралася й до Радомишля.

Дорога, яка веде від початку міста до перетину з малинською трасою цього літа розпочато ремонтні роботи.

Народний депутат України Віталій Журавський каже: «Те, що пообіцяли, те і робимо, сказали, що у всіх північних районнах розпочинаємо будівництво нових європейських доріг. Дорога в Радомишлі протяжністю три з половиною кілометри, і я поставив завдання вже до кінця цього місяця завершити увесь комплекс робіт».

Ремонт дороги в Радомишлі найпроблемніший, оскільки цим шляхом іде найбільший автомобільний потік в місто, а резервної дороги, щоб пустити транспорт в об’їзд немає, проте Віталій Журавський пообіцяв вже найближчим часом завершити усі роботи. Нову частину дороги вже облюбували місцеві жителі, адже ремонт цієї частини востаннє проводився 20 років тому.

Також Віталій Журавський на зустрічі з Радомишлянами пообіцяв, що вже найближчим часом розпочнуться роботи з розчищення та прокладання лісових доріг поблизу Радомишля та інших районних центрів.

 

 


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • ОЙ.... чого тільки не зроблять перед виборами)))))
  От розповідають місцеві, що живуть поряд з лісгоспом: зібрав людей, розказав, як багато хоче зробити для нас, як багато робить і як багато зробить..
  Несіть свої паспорти, будемо по 50 грн роздавати..
  Старі люди радо принесли свої документи, їх "зареєстрували" і роздали по 50 грн.. Єдина річ, яка варта слова - це те, що хоч за себе не агітував. Але яка була прикрість людям, коли вони наступну пенсію недоотримали на ті ж 50 грн! А дехто попластився 100 і 150 грн! То ж думайте, перш ніж брати, адже безкоштовний сир рабам роздають.. Так, дорогу стелять, але якось все завмерло, сподіваюсь, те, що не доклали докладуть, бо якось воно не гарно вийшло.. Вже й машини товклися на тому відрізку, де закінчується свіжа і починається нова траси, адже нова вища і люди мусять гальмувати, щоб виїхати на нову..
  журавський скористався незграбністю місцевих чиновників і вирішив підняти собі рейтинг.. Досить очікувано.. Правда, треба було те робити ще до виборів ))))
 • дорогу то він робить, але не там... ІМХО
  у місцевій газеті "Зоря Поісся" за минулу суботу, прочитав про це статтю, там написано , що ділянка де проводиться ремонт, зношена на 75% відсотків, тоді скажіть будь-ласка наскільки зношена дорога по деяким основним вулицям, таким як : велика і мала Житомирськ, Міськради, Русанівська.... ???
  я веду до того, що по тих зношених 75 відсотках можна булоб ще їздить і їздить, кращеб у місті зробив з нуля хоч одну вулицю...
 • Ну він же хоче відновити трасу, по якій сам їздить! )) Та й написано в новині в напрямку Малина... Звісно, для міста тре було б замінити 100 км доріг, як мінімум.. Але в нас ні влади ні бюджету ні дотацій ні субвенцій )))) Анекдот один.. І де той журавський стільки бабла взяв????
 • взагалі ходять чутки , що ця дорога буде робиться до млина, вибачте замку.
 • Я, чомусь, сумніваюся..) Там вже є Богомольська.. Думаю, всі чекають, коли вона сама почне прокладати туди дорогу...
 • там уже давно надо ремонт дорог , люди ноги ламают , а депутатам по барабану ,Вы бы газ по селам провели что бы молодь , не убегала с деревни
 • Ольга,
  Газ у села це звичайно добре, але він молодь там не втримє.
  Молоді робота потрібна !!!
 • Почти ровно уложили.
 • Ось, колега ))))
  http://vk.com/wall-33035012_7720