radomyshl.com Радомышль
 
04 липня 2012
-

Мотонебезпека на дорогах

Мотонебезпека на дорогах Радомишля

Нинішнього року суттєво погіршився стан аварійності на шляхах за участю водіїв автотранспорту. З вини цієї категтрії учасників дорожнього руху скоєно 20 дорожньо-транспортних пригод, під час яких загинуло 6 чоловік та 18 отримали тілесні ушкодження.

З настанням літнього сезону значно почастішали випадки керування мототранспортом нетверезими водіями, порушення ними швидкісних режимів, правил маневрування, використання світлових приладів, ігнорування вимог дорожніх знаків та розмітки, тощо.

З метою профілактики дорожньо-транспортних пригод, загибелі та травмування в них людей, ефективного нагляду за дорожнім рухом щодо виявлення та припинення порушень водіями мототранспорту з 18 червня до 2 липня 2012 року Державтоінспекцією проводиться профілактична операція “Мотоцикліст”, під час якої основна увага звертатиметься на виявлення та припинення порушень ПДР, скоєних водіями мототранспорту, особливо таких, що впливають на стан аварійності та тяжкість її наслідків.

Мотоциклісти відсторонюватимуться від керування від керування транспортними засобами у разі перебування в стані алкогольного сп’яніння, відсутності водійських, реєстраційних документів. У таких випадках мототранспорт перебуватиме на майданчику тимчасового утримання до повного з’ясування законних підстав користування ним.

Звертаю увагу батьків на те, що керувати мопедами та мотоциклами дозволяється дітям з 16-ти річного віку.

 

М. Олійник, начальник ДАІ, капітан міліції.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • І шо ото за скутер на картинці?