radomyshl.com Радомышль
 
04 липня 2012
-

Радомишльські вулиці без освітлення

Радомишльські вулиці без освітлення

В Радомишлі для багатьох прогулянка перед сном стає справжнім випробуванням для нервів, оскільки темрява в нашому місті оточує всіх і все. І якщо автомобілістам більш-менш пощастило, бо вони мають фари, то пішоходам доводиться носити ліхтарики.

В Радомишлі є ряд віддалених вулиць, які в темну пору доби практично не освітлюються. Проте, існують проблеми з освітленням і на центральних вулицях: ліхтарі вмикаються не регулярно і більшість часу просто не працюють. В додаток до проблеми з освітленням, незадовільний стан доріг на вулицях міста може стати причиною травмувань. Якщо вдень вибоїни ще можна побачити і обійти, то в темну пору доби це зробити важко, особливо коли дорога практично не освітлюється

Такий стан з освітленням міста може стати причиною зростання злочинності, адже більшість злочинів скоюються з настанням сутінок.

В один з червневих вечорів було сфотографовано вулиці центральної частини міста. Нижче наведені фото чудово ілюструють “осяяні” світлом вулиці, стан яких з кожним днем дедалі погіршується.

 

Радомишльські вулиці без освітлення

 

Сподіваємось, що радомишляни повертатимуться додому з цілими колінами та гаманцями.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • я ще помічав таку річ навіть коли ліхтарі горять, дуже часто таке трапляється, що при наближенні до нього він гасне і через якийсь час коли ти його вже минув загор'яється знову...
    може це в мене енергетика погана ? winked
  • Ааа.. є таке)) А повинно бути навпаки.. Особливо на мосту такі штуки відбуваються..
    Темна матерія атакує)))
  • І в мене таке теж було.
  • Ганьба меру ------- позор, БЮТ ДОКЕРУВАВСЯ !
  • Там есть датчики. Они и отключают свет, чтобы глаза к темноте быстро адаптировались.
winked
Цитата  |   | 
4 липня 2012 22:54
-->