radomyshl.com Радомышль
 
10 липня 2012
-

12 липня Музей української ікони готує подарунок

12 липня Музей української ікони готує подарунок

12 липня 2012 кожен з вас може стати 10 000 відвідувачем Музею української ікони та отримати у подарунок ікону з приватної колекції Ольги Богомолець!

Єдиний у світі Музей української домашньої ікони «Душа України» в історико-культурному комплексі «Замок Радомисль» прийме свого 10 000-го відвідувача 12 липня 2012 року, у величне християнське свято святих Петра та Павла. Запрошуємо вас цього дня о 12.00 до «Замку Радомисль» на урочисту церемонію та відзначення цієї символічної межі. Ювілейним гостем стане один з екскурсантів, який завітає до замку, щоб оглянути понад 5000 унікальних експонатів народного християнського мистецтва XVII-XX століть та отримає у подарунок від фундатора замку Ольги Богомолець ікону з музейної колекції. За короткий проміжок часу після відкриття у жовтні 2011 року історико-культурного комплексу «Замок Радомисль» набув значної популярності у вітчизняних та іноземних туристів. На сьогодні жоден приватний музей в Україні не має такої масової відвідуваності, як «Замок Радомисль».

Гостей приваблює духовна культура українського народу, давня таємнича історія, легенди, унікальний ландшафтний парк з водоспадами, рідкісними рослинами та тваринами, а також неповторна атмосфера єднання з природою. Тільки тут відвідувачі можуть торкнутися найдорожчого – його душі та зазирнути у глибину віри українців багатьох поколінь, оглянувши ікони, писані для щоденного користування у родині.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • гарний маркетинг) здогадуюсь, що Богомолець крім старовинних ікон ще колекціонує паперові постери чи календарі з святими на них, і мабуть це і буде подарунком)))
  • Заране благодарю. Хочу приехать и попасть в ваш музеи но нет контактнои информации :адрес и время работы .Ответьте пожалуйста.
  • (098) 339-1807 Всю информацию можно узнать по этому номеру.