radomyshl.com Радомышль
 
18 липня 2012
-

Радомишль у кромішній пітьмі

Радомишль у кромішній пітьмі


Останнім часом з настанням темноти радомишляни не бачать щоб світився бодай один вуличний ліхтар у нашому місті.

За повідомленням районної адміністрації на такий крок зважилося піти міське керівництво, давши команду відключити освітлення. Таким чином 130 міських вулиць опинилися у повній темряві. Подейкують у місті, що немає коштів.

Навіть старожили не пригадують подібних вчинків міської влади. Освітлення міста було у післявоєнний час, коли живлення електрострумом велося з міської електростанції. Ліхтарі світилися через три на четвертий електричний стовп також і у тяжкі 90- ті роки минулого століття після розпаду СРСР під час банкрутства всіх державних підприємств міста, що потягло за собою величезний дефіцит міського бюджету.

А нині, коли міський і районний бюджет перевиконується на значні суми без рішення виконавчого комітету одноосібно дано розпорядження про відключення вуличного освітлення. Члени виконавчого комітету могли б відшукати шляхи для фінансування отих 5-7 тисяч гривень для оплати за електроенергію. Але з ними ніхто не порадився.

У районі тепер більшість сільських голів зуміли відновити освітлення сільських вулиць, а у райцентрі навпаки - готовому не можуть дати раду. Словом село прогресує, а місто депресує.

 

Джерело: radomyshl-city


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • )) А де діли 5-7 тисяч грн???
  • Раскалённая шпилька на 12 в анус пять раз в течение суток местной власти и все будет впоряде :)
  • Отключая лишнее освещение, руководство города делает благое дело. Уменьшаются вредные выбросы в атмосферу, экономятся невосполнимые природные ресурсы, уменьшаются затраты бюджета на закупку электроэнергии у приватизированных олигархами облэнерго. Да и вообще, хватит шарится по ночам, дня вам не хватает, что ли?
  • Мне кажется, что всегда Радомышль был темным. Еще когда мы бегали в парк на диско под открытым небом, домой всегда возвращались на ощупь. Но тогда было совсем другое время, тогда было не страшно, не то что сейчас.
  • aleksandr, Эт точно. Да и в медицину,как следствие, вливание средств. Мне кажется что наши власти действуют по древнему принципу, когда народ чем то недоволен, то нужно у недовольных забрать то что осталось, подержать так до снижения градуса, а потом вернуть. Всегда проходил этот фокус. Перед выборами ведь все будет... И свет, и лампочки... Ну и лозунги конечно же!!!