radomyshl.com Радомышль
 
20 липня 2012
-

У Негребівці вогонь знищив чотири будівлі

У Негребівці вогонь знищив чотири будівлі

У спеку зростає пожежна небезпека. Іноді просте нехтування чи необережність спричиняють втрати майна та житла. На жаль, саме так сталося 2 липня, коли близько 13-ої години до пожежної частини Радомишля надійшло повідомлення з Негребівки про те, що горить трава в небезпечній відстані від будівель. До місця пожежі було направлено підрозділ пожежної охорони.

На місці було встановлено, що горить трава на площі близько 200 м. кв., а також дві господарчі будівлі і два житлових будинки. Гасіння пожежі утруднювалось високою температурою, сильною задимленістю та вітром. Вогонь знищив два дерев’яних житлових будинки, які використовувались під дачі, дерев’яну літню кухню та дерев’яну господарську будівлю.

Проведеним розслідуванням встановлено, що причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при спалюванні сміття сином господарки. Винну особу притягнуто до адміністративної відповідальності.

Шановні жителі міста та району! Обережно поводьтеся з вогнем при спалюванні сухої трави та сміття. Не користуйтеся вогнем для їх знищення. Це зазвичай занадто дорого обходиться і тим, хто запалив сірника, і тим, кому доводиться гасити полум’я.

 

У Негребівці вогонь знищив чотири будівліУ Негребівці вогонь знищив чотири будівліУ Негребівці вогонь знищив чотири будівлі

 

Служба цивільного захисту в Радомишльському районі.

Сектор Держтехногенбезпеки в Радомишльському районі.

«Зоря Полісся» №29 від 13 липня 2012 р.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Цікаво , це пожежники робили фотосесію ? ......
  • На пожары едут не только пожарники!
  • А какая сейчас админответственность за такое?