radomyshl.com Радомышль
 
27 липня 2012
-

Посеред парку спалюють сміття

Жителі міста заявляють, що з недавніх пір у міському парку замість того, щоб вивозити сміття його просто спалюють не вивозячи за межі зони відпочинку. Проте, раніше звалище сміття було досить непримітних розмірів, тепер же купа непотребу значно зросла у розмірах. Їдкий дим та сморід, від спалюваного сміття розповсюджується по всьому парку та найгірше, що поруч дитячий садок в якому діткам доводиться дихати цим отруйним повітрям. Та й на дворі шалена спека, в яку досить важко дихати, а тут ще й доводиться переносити сморід від спалених відходів. Дим від горіння сухої трави і листя є дуже шкідливим, оскільки містить у собі отруйні речовини, які шкодять здоров’ю мешканців. Це сполуки свинцю, ртуті та інших важких металів. А потрапляння у вогонь пластикового сміття робить дим особливо токсичним. Нагадаємо, що спалювання листя та сміття заборонене статтею № 152 кодексу України про Адміністративні правопорушення, тобто порушення правил благоустрою. Хто несе відповідальність і чи взагалі хтось відповідає за скоєне невідомо.

Жителі міста заявляють, що з недавніх пір у міському парку замість того, щоб вивозити сміття його просто спалюють не вивозячи за межі зони відпочинку. Проте, раніше звалище сміття було досить непримітних розмірів, тепер же купа непотребу значно зросла у розмірах. Їдкий дим та сморід, від спалюваного сміття розповсюджується по всьому парку та найгірше, що поруч дитячий садок в якому діткам доводиться дихати цим отруйним повітрям. Та й на дворі шалена спека, в яку досить важко дихати, а тут ще й доводиться переносити сморід від спалених відходів.

Дим від горіння сухої трави і листя є дуже шкідливим, оскільки містить у собі отруйні речовини, які шкодять здоров’ю мешканців. Це сполуки свинцю, ртуті та інших важких металів. А потрапляння у вогонь пластикового сміття робить дим особливо токсичним.

Нагадаємо, що спалювання листя та сміття заборонене статтею № 152 кодексу України про Адміністративні правопорушення, тобто порушення правил благоустрою.

Хто несе відповідальність і чи взагалі хтось відповідає за скоєне невідомо.

 

Посеред парку спалюють сміттяПосеред парку спалюють сміттяПосеред парку спалюють сміття


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • За кордоном, щоб смажити. наприклад, шашлики в себе в дворі, людина має обійти всіх сусідів і попросити дозволу.. Чи не буде їм то неприємним, чи не буде заважати дим і т. д. Це називається повага. І страх, що сусід може подати до суду. Даний випадок показує, що люди не те що не поважають нікого, вони ще й безсоромно не бояться бути покараними! А поряд лікарня, а в парку діти гуляють. Пане Миронюк! Для вас тут робота є! ))))))) Без образ. Щоб перевірити як все це робиться, варто просто зранку пройтися парком і подивитися, як доблесні комунальники прибирають. В мене вже є досвід цього театралізованого дійства. "Наша раша" відпочиває )
  • Доречі, сьогодні ту купу прибрали. і сліду не лишилося. хіба що купа попилу.
  • зробить фото смиття великого ума ненада. Зроби фото того нелюда що накидае це інше.
  • Пане Миронюк ну скажіть правду що мер " Кришує" -- це місце продажу алкогольних напоїв! Тай усе )))) А ви куди дивитесь?????