radomyshl.com Радомышль
 
22 серпня 2012
-

Радомишляни, займаємось Street Workout разом!

Радомишляни, займаємось Street Workout разом!

Хочемо розповісти Вам, як зміцнити мускулатуру й бути в чудовій фізичній формі, не витративши на це ні копійки.

Віднедавна в молоді з'явилося нове захоплення, яке стало реальною альтернативою проведенню часу з пляшкою пива в руках. Street Workout - це так звана вулична силова гімнастика, в якій застосовуються вправи, що виконуються вагою свого тіла в поєднанні з паркуром. Як снаряди можна використовувати практично все, що дозволяє виконувати вправи на розвиток свого тіла. Більшість людей, вважають, що воркаут – це тільки турнік і бруси, звичайно вони є найпопулярнішими, бо ж є ледь не в кожному дворі, проте, це помилкова думка! Знаряддми у воркауті можуть бути й дерева, паркани, різні металеві конструкції, кам'яні плити, стіни, парапети. Можна опорою використовувати і тіло товариша.

Воркаут дістався і Радомишльської молоді. Хлопці побачивши відео в інтернеті й самі захотіли навчитися цього мистецтва. Відтак молодь більше року вивчає та виконує досить складні та вражаючі трюки. Починали зі звичайних вправ на турніку та на брусях, віджимань, згодом відшукували, дивились та ретельно відшліфовували вправи з відеоуроків, кажуть: “пробували, тренувались і почало щось виходити. Натхненні маленькими успіхами почали більше приділяти часу для тренувань, і ось, як самі бачите вже дещо вміємо!”

Починаючий турнікмени радомишля - Сашко та Влад розповідають, що головне тут сила волі, бо насправді, якщо людина захоче цього морально, то фізично в неї завжди вийде.

ГО “Прогресивний Радомишль”, як прибічники здорового способу життя теж вирішили займатися спортом разом з хлопцями, відвідавши кілька тренувань, зрозуміли, що це дійсно варте уваги та життєвого часу. Молодь, яка збирається, не просто тренується, вони знайомляться, спілкуються, весело проводять час. Кожен раз щось нове: нові вправи, нові елементи і не має меж досконалості. Тож вирішили, що ця чудова альтернатива цигарці, алкоголю та наркотикам має охопити більше молоді. Відтепер на заняття зможе прийти кожен бажаючий. ГО “Прогресивний Радомишль” пропонує вдосконалювати своє здоров’я та тіло разом та організовує тренування для всіх бажаючих здобути добру фізичну підготовку, які проходитимуть щосереди та що п’ятниці на майданчику третьої школи о 18:00 Починатимемо всі разом з простого, а далі кожному хто бажає навчитися Street Workout — хлопці дадуть поради та навчать трюкам.

Тож чекаємо вас: середа та п’ятниця на 18:00, місце зустрічі: спорт майданчик ЗОШ №3.

 

Радомишляни, займаємось Street Workout разом!Радомишляни, займаємось Street Workout разом!Радомишляни, займаємось Street Workout разом!Радомишляни, займаємось Street Workout разом!Радомишляни, займаємось Street Workout разом!

 

 

ГО "Прогресивний Радомишль"


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Хлопці молодці! Реальна альтернатива підрабабам із сумочками і бидлу із пивом )
  • Молодці! долучайте дітей до спорту, виграємо всі ми -Українці!!!
  • Тільки такими прикладами можемо будувати здорову та світлу націю, і поступово відходити від вже звичного терміну - "стадо баранів".