radomyshl.com Радомышль
 
10 вересня 2012
-

ОПОРА: "Компромат" в кожну скриньку

ОПОРА: "Компромат" в кожну скриньку

Безкоштовні газети з компроматом на кандидатів у народні депутати з`явилися в поштових скриньках мешканців Малина і Радомишля (ОВО №66) на Житомирщині.

Газета з назвою «Час вибору», накладом 35 тис. екземплярів, з першої сторінки закликає виборців голосувати за кандидата в народні депутати Віталія Журавського. Крім того, що вона містить інформацію про благодійність та добрі справи кандидата, більша частина площі «тижневика» зайнята статтями, які компрометують опонентів В. Журавського – кандидатів по цьому ж округу – Оксану Білозір, Миколу Рудченка, а також екс-міністра юстиції Миколу Онішука, який йде на вибори у списках «Нашої України».

ОПОРА: "Компромат" в кожну скринькуОПОРА: "Компромат" в кожну скриньку

Як повідомляє спостерігач ОПОРА в Малинському окрузі, частина статей компрометуючого характеру підписана іншим кандидатом у депутати по цьому ж округу І. Денесюком. Одна з них, в якій йшлося про те, що після концерту О.Білозір біля районного будинку культури, глядачі залишили багато сміття, яке довелося прибирати місцевому КП «Благоустрій». Автор таким чином звинувачує кандидатку у використанні коштів місцевого бюджету!

Джерело: oporaua.org


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • От ригони, от виродки. Скільки наших грошей вкрали і як цинічно їх витрачено на це сміття. Нехай люди подумають 100 разів, хто такий журавський і де в нього гроші в той час як в інших цих грошей нема.
  • "Корреспондент" сообщает о раздаче зонтов с символикой ПР в Мариуполе. Интересные подробности здесь.