radomyshl.com Радомышль
 
12 вересня 2012
-

Радомишляни вболівають за Кличка

Радомишляни вболівають за Кличка

Восьмого вересня керівництво районного осередку партії «УДАР Віталія Кличка» вирішило зробити подарунок радомишлянам, організувавши в центрі міста у піцерії «Палермо» фан-зону для перегляду поєдинку на захист звання абсолютного чемпіона світу у надважкій вазі, який відбувався у Москві.

Серед багатьох запрошених були активісти громадських організацій, журналісти, а також усі бажаючі мешканці міста. Зала була переповнена людьми, які прийшли разом вболівати за Віталія Кличка – за людину, яка завжди з достойністю представляє Україну та українську націю в усьому світі.

Неймовірне піднесення і почуття єднання, гордості за свій народ, відчули присутні ще під час виконання державного гімну України. Коли ж почався сам бій, то емоції вже лилися через край, а коли Віталій Кличко одержав впевнену перемогу, то фан-зона вибухнула від радісного хору схвильованих голосів, бо хоч мало хто мав сумнів, що Кличко міг би програти битву, але в професійному боксі все може бути. Звісно, німецький боксер ліванського походження на фоні могутнього українця виглядав слабеньким бійцем, але ж кращих зараз просто немає, що довели вже давно брати Кличко.

«Ми раді, що сьогодні мали змогу разом з багатьма однодумцями вболівати за нашого героя – Віталія Кличка. Атмосфера вболівання та єднання надихнула мене та моїх друзів на ідею об’єднання навколо справжнього лідера», - прокоментував вболівальник Вадим.

 

Радомишляни вболівають за КличкаРадомишляни вболівають за Кличка


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.