radomyshl.com Радомышль
 
12 вересня 2012
-

Радомишльська водонапірна вежа: риштування знято

Радомишльська водонапірна вежа: риштування знято

Водонапірна вежа, в центрі Радомишля є неймовірною пам’яткою архітектури та являється символом нашого міста. Безліч історій пов’язано з цією спорудою, та на багатьох давніх фото ми помічаємо цю башту, як символ Радомишля. Життя вирує: змінюються вулиці, будуються будівлі, та історія завжди лишається з нами. Ось так і вежа — символізує плин життя та історії нашого Радомишля.

Більше 5 років тому було розпочато реставрацію будівлі на ремонт якої благодійним внеском було перераховано 100 000 гривень.

Реставрація була закінчена проте, риштування навколо башти стояло досить довгий час та становило небезпеку для учнів школи №5, на території якої знаходиться споруда.. Та відтепер все риштування знято і вежа, як і багато років тому приваблює зір жителів міста.

 

Радомишльська водонапірна вежа: риштування знятоРадомишльська водонапірна вежа: риштування знятоРадомишльська водонапірна вежа: риштування знятоРадомишльська водонапірна вежа: риштування знято


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • А що далі?
 • Спонсорські кошти Шеремєтєва,Огороднійчука,Ткачука,які вони надали на реставрацію вежі були розікрані колишнім міським головою від партії регіонів Пироженком та заступником директора комунального підприємства "Благоустрій "Лопатою,за що останню судив Радомишльський райсуд. У пустих вікнах повинні вже стояти вікна. Вартість одного вікна 3 тисяч гривень. А.Пироженко навіть рахунку у банку під спонсорські кошти на соціально-економічний розвиток міста не відкрив. А гроші на реконструкцію парку теж розсовано частково по кишенях. А розкрадання державних коштів з капремонту вулиці Північної ? Вулиця залишиласчь незакінченою? Ось так панове Радомишляни. А ще колишній міський голова регіонал незаконно привласнив 7 га землі своїй сім"ї сину,невістці, дочці ,зятю ,(розслідується кримінальна справа новим прокурором ) ще хотів прихопити біля своєї хати 50 сотих на березі р.Мики, але нинішні депутати скасували це рішення.
 • Народне прислівя: Ворон ворону око не виклює. Регіонали злодії своїх злодіїв не зачіпають.
 • Цитата: Tranceliker
  А що далі?

  як в серіалах - "Далі буде..."
 • Vadoomka, Я би сказав: вибори покажуть винен чи не винен.
 • Скільки себе пам'ятаю в 5 школі і до нині стоїть огорожа навколо вежі. Взимку по ній сніжками кидають, влітку малеча там бігає.. А зверху, на вежі, гроші відмивають.. Як добре і дітям і дорослим.. Далі буде, не сумніваюсь або продовження цієї феєрії, або патріоти врешті візьмуть все в свої руки і винних покарають, а пам'ятка історії не стане новим "замком радомисль". Маю надію, що жодна тварина не заробить на цій дивині архітектури. Лише міськбюджет та школа.
 • Tranceliker,
  в наш час огорожа не займала стільки місця. На останніх двух фото помітно що сама огорожа потенційно небезпечніша, ніж те місце від якого вона захищає
 • Погоджуюсь, але плюсом є те, що вже зняли риштування. )
Цитата: Tranceliker
А що далі?

як в серіалах - "Далі буде..."
Цитата  |   | 
13 вересня 2012 15:23
-->