radomyshl.com Радомышль
 
18 вересня 2012
-

Рудченко лідирує у окрузі №66, другим іде опозиціонер Добряк. РЕЙТИНГ

Рудченко лідирує у окрузі №66, другим іде опозиціонер Добряк. РЕЙТИНГ

Четверо діючих народних депутатів показують найкращі рейтинги відповідно до результатів опитування, проведеного у Малинському окрузі.

Висуванець «народників» Микола Рудченко має 28,5% голосів. На 10% відстає від нього кандидат від опозиції Євген Добряк, маючи 17,9%.

Із різницею з Добряком у межах похибки іде регіонал Віталій Журавський, маючи 17,1% .

Найбільший інтерес соціологів викликають 9,8% Оксани Білозір на цьому окрузі. Експерти кажуть, що це можна пояснити так званим «ефектом телевізора» - її загальнонаціональна пізнаваність конвертувалася в голоси.

Соціолог компанії «Соцінтел» Руслан Павленко відзначив, що округ не найкращий для висуванця регіоналів, тому що частина округу прилягає до Київської області.

«Можливо, якби Віталій Журавський йшов самовисуванцем, він мав би кращий результат - на окрузі досить високий відсоток тих, хто ніколи не проголосує за висуванця від Партії регіонів» - посилаються на результати дослідження, презентованого сьогодні у Житомирі, соціологи.

Павленко відзначив, що у Миколи Рудченка та Віталія Журавського найменший електоральний запас.

«Цих двох депутатів тут вже обирали, люди їх добре знають, в них високий рівень позитивної оцінки діяльності, але і високий рівень тих, хто негативно оцінює їхню діяльність. І якщо Віталій Журавський лідер антирейтингу, то в Євгена Добряка та Оксани Білозір - нейтральні оцінки», - кажуть соціологи.

За словами Павленка, Євген Добряк отримує лише голоси тих, хто вибирає «Батьківщину», і його рейтинг буде зростати лише тоді, коли збільшиться підтримка опозиції на окрузі.

Соціолог також відзначив, що під час проведення опитування, на прохання назвати імена кандидатів, люди зрідка називали Володимира Пехова, який насправді балотується на сусідньому округу, а також екс-міністра юстиції Миколу Оніщука.

Рудченко лідирує у окрузі №66, другим іде опозиціонер Добряк. РЕЙТИНГРудченко лідирує у окрузі №66, другим іде опозиціонер Добряк. РЕЙТИНГ

Дослідження проводилося з 17 серпня по 5 вересня, методом особистого інтерв’ю. Кількість опитаних по кожному з округів склала 600 анкет, в загальному області 3600 респондентів. Похибка на рівні області - 1,63%, на рівні округів – 3,9%. Опитування проведене інститутом "Соцінтел" на замовлення громадської організації «Українська ініціатива».

Формулювання запитань:

Оцінка рейтингу політичних сил: «Якби вбори до Верховної Ради відбувались у наступну неділю, за яку з запропонованих політичних сил ви би проголосували?»

Оцінка рейтингу кандидатів до ВР: «Якби вбори до Верховної Ради відбувались у наступну неділю, кого б з кандидатів від Вашого мажоритарного округу Ви б підтримали?».

 

Джерело: Перший житомирський інформаційний портал.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Немає такого інституту "Соцінтел" Насправді очевидно, що в окрузі лідирує Журавський потім йде Рудченко та Білозір...
  • Всі ці рейтнинги висмоктані з пальця на замовленя регіоналів. Скажіть, де, кого, коли, хто в радомишліз 17серпня по 5 вересня опитував? Подивіться, по всіх округах Житомирської області ця невідома організація«Соцінтел» дає перевагу, як не регіоналу. так литвинівцю. Не чіпляйте окупанти одного регіону нам на вуши локшину, бо самі ви в ній повіситесь.
  • 123
    100 % правий Волелюб, Скажіть , хто коли кого опитував ?!!!!!!
  • Если чо, при подсчете голосов подкорректируют в нужную сторону.
  • Як в росії.. 143% громадян проголосувало на цій виборчій дільниці... )