radomyshl.com Радомышль
 
04 жовтня 2012
-

Радомишльська збірна зіграла з ветеранами київського “Динамо”

Радомишльська збірна зіграла з ветеранами київського “Динамо”

Непересічна подія відбулася в житті нашого міста. Футболісти нашої футбольної збірної зіграли матч з ветеранами київського “Динамо”. Захоплююча гра зібрала шалену кількість вболівальників, яким на лавах стадіону не вистачало місць.

Велике враження склали блискуче розіграні в першому таймі комбінації київського “Динамо. Хоч команда цього дня грала вже вдруге, та вражень від гри вболівальники отримали не мало. Вражала гра Сергія Закарлюки та Едуарда Цихмайструка, які достойно захищали зіркові ворота. Масу оплесків зірвав неодноразовий ефектний захист воріт Вячеслава Сироти.

Блискуча гра показового матчу була зіграна 4:0 на користь радомишлян, які першим забитим голом змусили зірватися вболівальників з лав та аплодувати стоячи. Найактивнішим гравцем Радомишльської збірної став Ящук Володимр. Блискучу гру показали також Макаренко Олександр, Білоконь Сергій та Мельник Віталій, які часто атакували ворота та забивали переможні голи.

Матч подарував безліч неймовірних та позитивних емоцій гравцям та вболівальникам. Динамівці залюбки ділились досвідом з гравцями, давали автографи та фотографувались з усіма бажаючими.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Був на матчі. Неперевершена атмосфера. Молодці радомишляни, гарно вміють грати у футбол та вболівати