radomyshl.com Радомышль
 
13 жовтня 2012
-

Хабарника Держкомзему засудили до 3 років тюрми

За хабарництво засуджено працівників державного земельного кадастру районного відділу Держкомзему

За хабарництво засуджено працівників державного земельного кадастру районного відділу Держкомзему

В законну силу вступило судове рішення Радомишльського районного суду Житомирської області, згідно з яким службових осіб державного земельного кадастру районного відділу Держкомзему визнано винними у службових зловживаннях у сфері земельних відносин.

У 2010 році працівниками УБОЗ УМВС України в Житомирській області під час одержання хабара в сумі 80 000 гривень було затримано заступника начальника відділу – керівника сектору державного земельного кадастру районного відділу Держкомзему та головного спеціаліста цього ж відділу. Кримінальна справа, порушена за матеріалами УБОЗ УМВС, після тривалого та ретельного розслідування була передана на розгляд суду.

Відповідно до судового рішення, заступника начальника відділу - керівника сектору засуджено до трьох років позбавлення волі з випробуванням і іспитовим строком на три роки, з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій в органах місцевого самоврядування та виконавчої влади на той же строк. Його підлеглому призначено покарання у вигляді трьох років обмеження волі з випробуванням та іспитовим строком на два роки, з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій в органах місцевого самоврядування та виконавчої влади строком на два роки.

 

Джерело: УБОЗ УМВС України в Житомирській областi


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • A начальник невинний? Чому б не назвати імя засудженого хабарника.