radomyshl.com Радомышль
 
17 жовтня 2012
-

Сім’я з Радомишля вирушила на велосипедах до Росії

Сім’я з Радомишля вирушила на велосипедах до Росії

Кому чим запам’яталось це літо, а сім’ї Ляпунових цьгорічні канікули запам’ятались велосипедними подорожами. Таких подружжя здійснило цього літа дві. Першою далекою подорожжю стала поїздка до моря, а саме, до Миколаєва. Згодом невтомне сімейство вирушило в набагато довшу та яскравішу подорож. Наприкінці серпня Альона, Микола та Кирил вирушили до Росії. Мандрівка видалась веселою та пізнавальною. Як і під час попередньої подорожі, подружжя відвідало своїх друзів та родичів.

Подорож почали з міста Богодухів. До цього міста їхали частково велосипедами, частково електричками. Погостювавши у рідних в Богодухові, подружжя відправилось до Великої Петрівки, далі мандрівників чекав перетин кордону, на якому екстримали вразили працівників митного контролю, бо ті довго не могли повірити в те, що люди подорожують на такі відстані велосипедом. Сім’я познайомилась з містами Курськ, в якому відвідали родичів, Вороніж, Старий Оскол, Короча, Білгород, Харків та ще безліч маленьких містечок та поселень.

“Найбільше враження на мене склав стан доріг та благоустрій міст Росії” - ділиться враженнями Микола - “Жодних тобі ям та бездоріжжя. Навіть у віддалених селах все ідеально прибране. Квіти, газони... Дуже гарно.” Від подорожі вражень та емоцій родина отримала неймовірну кількість, адже найкращий спосіб побачити світ — з сидіння свого велосипеда.

 

Сім’я з Радомишля вирушила на велосипедах до РосіїСім’я з Радомишля вирушила на велосипедах до РосіїСім’я з Радомишля вирушила на велосипедах до РосіїСім’я з Радомишля вирушила на велосипедах до Росії
Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • Альона
  А чому не Олена, чи Оленка?? Це такий вид тупої впертості і цурання Української?
  А щодо Росії не згоден. У великих містах дороги більш-менш, а от в селах страхіття гірше нашого! Якщо вони рухались міжнародними автошляхами - там, звісно, дороги хороші, а крок в сторону - самі зрозуміли.
 • "Tranceliker", - це напевно тупа любов до американської?
  чому цураєшся придумати собі нік українською?
  чи фантазії не вистачає?
 • osho, lol
  Тому, що мій нік народився ще тоді, коли я в школу ходив. Так як я консервативна людина, то й нік свій не змінюю. Для таких як ви я розписав профіль. Думаю, вам зручніше буди звати мене Олександр.
 • Я не розумію ненависті до російської мови.Хто не поважає інших,навряд чи поважає себе...
 • Сталкер, коли не поважаєш себе - не поважатимеш інших. Але якщо мутації головного мозку призвели до поваги всього чужого і цурання всього свого - хто ми після цього? Яничари. Як писав Шевченко... самі знаєте.
 • Під всім чужим виступає тільки російське,так?Ніхто свого не цурається,але і не зациклюється тільки на своєму.Де-хто чує російське слово і його починає лихоманить,а коли чує польське чи німецьке-все нормально.ЦЕ ХВОРОБА...
 • Сталкер, от скажіть, ви сліпий? Хоча ні, не так.. Вам байдуже. Ви не дивитесь далі ваших потреб. Вам все-одно, що відбувається навколо. Вам байдуже на тотальну росифікацію, на те, як брешуть на телебаченні, радіо, як затягують у свої інтереси, роблячи з нас асимільоване "братське" бидло. І взагалі, ви хто? Українець? Що у вас Українського? Ви усвідомлюєте хто ви? Хоча б самоповага є? Гордість за те, що ви нащадки тих, хто боронили землю від здичавілих імперій сходу, півдня та заходу у вас є? Чи ви просто мікроелемент сучасного інформаційного лайна, що повинен фарбуватися кольорами росії і клонуватися, клонуватися, клонуватися... ? Ви себе вважаєте Сєргєєм чи Сергієм? У вас мова УкраЇнська чи укрАінска? У вас країна УкраЇна, чи укрАина??
  Завжди є і буде принциповим питанням ХТО ТИ? І ЗВІДКИ ТИ? Без цього не буде міцного суспільства, нації, держави.
 • Як писав Тарас Шевченко: І чужому научайся і свого не цурайся. Чудово коли людина знає кілька іноземних мов, прекрасно володіє рідною, державною мовою. Скільки людина знає мов, настільки духовно вона багатша, за тих хто знає лише одну, і ту часто, через слово, з матами. Лише на пост совітському колоніальному просторі можна знайти українців, білорусів за національністю, для яких рідною стала мова колонізаторів--російська. Ніде в вільному світі ви не знайдете англійця за національністю, для якого рідною є скажімо німецька. і навпаки німця за національністю, для якого рідною є англійська. А у нас в Україні таких українців понад 5 мільйонів. Наша нація є хворою, і потрібно допомогти українцям. у яких відібрано мову, повернутися до свого національного коріння. Адже дерево вирване з землі не плодоносить.
lol
Тому, що мій нік народився ще тоді, коли я в школу ходив. Так як я консервативна людина, то й нік свій не змінюю. Для таких як ви я розписав профіль. Думаю, вам зручніше буди звати мене Олександр.
Цитата  |   | 
17 жовтня 2012 16:51
-->