radomyshl.com Радомышль
 
18 жовтня 2012
-

Радомишляни взяли участь в марші слави УПА

Радомишляни взяли участь в марші слави УПА

14 жовтня 2012 року в Києві відбулось урочисте віче та Марш Боротьби, присвячені 70-річчю створення Української Повстанської Армії. В акції взяли участь понад 30 тисяч українців, які з'їхалися з усієї України, аби вшанувати цю визначну подію, громадські діячі, футбольні фанати.

Захід відбувся під гаслами захисту національних, соціальних, історичних та громадянських прав українців.

Також у марші взяли участь і Радомишляни. Це і Радомишльська "Свобода" і вчителі і небайдужа молодь.

Цього року марш був надзвичайно велелюдним. І це незважаючи на мряку і дощ. Цікавим є те, що ЗМІ значно знизили цифри, вказавши на 3-10 тисяч людей. Та такої кількості народу, що зібралися не за гроші, а за ідею, не було від часів помаранчевої революції!

Люди вимагали визнання УПА як борців за незалежність України, що вже давно визнано всім цивілізованим світом, але, парадокс, не визнано державою. Також люди скандували "зека геть", "міліція з народом, а мусора з уродом", "Слава Україні", і так далі.. Була надзвичайною і атмосфера. Відчувалося величне єднання людей, взаємна підтримка, сила українського духу. Повітря трималося на стовпах свободи, наповнюючись багатотисячними голосами націоналістичної армії.

Кожного року в акції бере участь все більше людей. Якщо минулого було 15 тисяч, то цього року вже 30! Це вказує на те, що суспільство одужує і прокидається. Воно готове вийти на вулиці і боротися за власне життя. Чекаємо всіх небайдужих і тих, хто свідомо називається Українцем наступного року на свято Покрови Пресвятої Богородиці в Києві, на марш слави УПА. Слава Україні!

 

Радомишляни взяли участь в марші слави УПАРадомишляни взяли участь в марші слави УПАРадомишляни взяли участь в марші слави УПАРадомишляни взяли участь в марші слави УПА

 

Автор: Tranceliker


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • молодці
  • Хто не вірить, що нас було 30 тисяч - http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VIYBOR1wu7k#!
    Марш йде 43 хвилини.
  • Дивлячись на марш в http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VIYBOR1wu7k#! Житомирська, Радомишльська делегація проходить на 34-35 хвилині. Якщо таких, вільних людей на марші буде 100 тисяч, то можна сміло, революційно виносити з насиджених кабінетів антиукраїнську владу, і проводити сравжні соціальні та національні перетворення. Перший крок, це 28 жовтня проголосувати за непідкупну партію -"Свобода". Коли б Батьківщина без оплати могла зібрати 30 тисяч членів своєї партії, як це зробила Свобода, то Юлю Тимошенко звільнили б того ж дня, і нічого бандитська влада не змогла б їм протиставити. Тримаймо порох сухим! Слава Україні!!.