radomyshl.com Радомышль
 
01 листопада 2012
-

Радомишлянин склав велосипед з бамбуку

Радомишлянин склав велосипед з бамбуку

З кожним днем по всьому світу велосипед стає все популярнішим. Це яскраво видно і в нашому місті. Цього року любителі велосипеда зібрались на Велопарад, протягом всього весни та літа велосипедисти збираються на “покатушки”. Для когось Велик просто засіб пересування, а для когось — це спосіб життя. А вже знайомого нам велолюбителя Миколу Ляпунова здоровий спосіб життя надихає на створення велосипедів. У колекції сім’ї близько 10 складених власноруч велосипедів. Останнім творінням Миколи став бамбуковий велосипед. Такі велосипеди почали складати кілька років тому в Великобританії.

На великій виставці в Британії представили перший вітчизняний гірський велосипед з бамбука. Його створили дизайнери Університету Оксфорд Брукс. За їхніми словами, їх творіння володіє міцністю сталі та пружністю вуглецевого волокна. Конструктори вибрали бамбук для рами своєї моделі саме через ці властивості, а екологічні якості цього природного матеріалу грали другорядну роль. Згодом новинку почали збирати в багатьох країнах. Ідея про те, щоб скласти для себе такий велосипед, у Миколи виникла спонтанно, побачивши фото такого велосипеда у інтернеті, вирішив спробувати сконструювати таке диво самостійно.

І ось, що з цього вийшло:

 

Радомишлянин склав велосипед з бамбукуРадомишлянин склав велосипед з бамбукуРадомишлянин склав велосипед з бамбукуРадомишлянин склав велосипед з бамбуку


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • Навіщо придумувати велосипед, коли якість промислових не викликає сумнівіву їх якості? Сумніваюсь що на бамбуковому далеко поїдуть, хоча ви можете розвіяти мій сумнів, В дорогу!!!
 • Мудра людина сказала: "Потрібно щодня придумувати велосипед, тоді життя набуде сенсу".
 • Сумніватись - це добре... гірше, коли люди не сумніваючить, спрриймають будь-яку інформацію на віру. А розвіяти сумніви можна лише особистим досвідом, оскільки чужий досвід - це лише інформація, яку не рекомендовано сприймати на віру.
  "якість промислових не викликає сумнівіву їх якості" - це про яку таку промисловість йде мова? Харківський велозавод ("Україна"), чи Мінський велозавод "Минск"? Чи може Китайський велопром (Ашан-байк та ін.)? Якраз якість велопрому і викликає сумніви. А бамбукові велосипеди вже давно не новина, і інколи їх вартість в декілька разів перевищує вартість промислових велосипедів, мабудь на це є своя причина.
  Щодо дальності поїздок - одна з останніх покатушок - близько 40 км. - велосипед вів себе дуже чемно :)
  Але пам'ятайте, не слід сприймати будь-яку інформацію на віру, треба сумніватись і розвіювати свої сумніви власним досвідом.
 • велосипед просто супер
 • велосипед просто супер