Багатодітній сім’ї, постраждалій від пожежі, з бюджету виділили 200 грн. ВІДЕО

Багатодітній сім’ї, постраждалій від пожежі, мiська влада виділила 200 грн

Без даху над головою залишилась мати з чотирма дітьми в Радомишлі. Їхній будинок згорів ущент, тож жити родині просто ніде, повідомляє ТСН.

Сусіди прихистили дітей і допомагають родині продуктами. Місцеві чиновники кажуть, що можуть виділити родині всього 5 тисяч гривень.

Четверо дітей та їхня мати мають лише те, що вціліло після пожежі – це одяг, у якому були, коли горіла хата.

«Нічого в мене немає, дивани, холодильник новий, морозилка – все, що стояло, все погоріло, два котла згоріло», – розповіла потерпіла Олена Гірченко.

Винести нічого не встигли, бо пожежу помітили, коли всередині вже палало.

«Сиділи в хаті, вечеряли, дитина менша прибігає, каже, мама, одежа горить, я вибігла, відкриваю двері, і воно вже палає ось звідси», – розповіла про пожежу жінка.

Пожежники, за словами Олени Гірченко, приїхали тільки через 25 хвилин після виклику. Від хати залишилися тільки стіни. Чотирьох малих дітей прихистили сусіди, а сама Олена живе в хліві, захищаючи від злодіїв своє майно.

Та сусіди теж багатодітні: тепер у їхній хаті ночують шістнадцятеро людей. Місця всім ледь вистачає.

Скільки ще погорільцям користуватися сусідським милосердям і тулитись у їхній хаті, місцеві чиновники сказати не можуть. У міській раді запевняють – вільного житла не мають. Усе, чим можуть допомогти, виділити з резервного фонду 5 тисяч гривень та дати деякі будматеріали.

Олександр Ткачук, міський голова Радомишля, пообіцяв: «Ці гроші з резервного фонду їм буде надано, домовлено через адміністрацію з лісгоспом, що буде виділена деревина, будуть виділені дошки».

Поки що з бюджету на п\’ятьох погорільців виділили 200 гривень. Мати з чотирма дітьми живе фактично за кошти сусідів.

Зараз жінка мріє до початку морозів відремонтувати літню кухню, щоб там перезимувати.

 

Джерело: ТСН.ua