radomyshl.com Радомышль
 
21 листопада 2012
-

Кубок пам’яті в Леніному

Кубок пам’яті в Леніному

Скориставшись перервою в чемпіонаті району з футболу, ФК «Полісся»: тренери, гравці, спонсори, вирішили провести турнір «Кубок пам’яті». Чому така назва? Бо за останні 30 років, з тих чи інших причин, пішли з життя Іван Якименко, Михайло Дяченко, Сергій Гончаренко, Віталій Пасюк, Володимир Коваль, Ігор Міненко, котрі у свій час брали участь у районних та обласних першостях з футболу, а деякі з них, як-от І. Якименко, були призерами всеукраїнських змагань на приз «Шкіряний м’яч». Кожен з них – своєрідна легенда футболу місцевого значення, кожен мав своїх кумирів, вірою і правдою служив його величності Футболу.

Для участі в турнірі були запрошені команди: «Авангард» (Біла Криниця), «Нікіта» (Борщів), «Явір» (Потіївка) і звичайно ж «Полісся» (Леніне). Формат Кубку виглядав так: перша і четверта команди зустрінуться в першому півфіналі, друга і третя – в другому.

За результатами півфінальних матчів, у фінал вийшли команди Леніного та Борщева. Тут вже розігрілися далеко не товариські пристрасті. Були і жовті картки, і вилучення з поля, і яскрава майстерність гравців обох команд (тренери О. Максимів та Г. Щипанський). На радість ущент заповненого стадіону, перемогу завоювала команда «Полісся» з Леніного з рахунком 1:0.

Усім командам було вручено грошові премії за участь в турнірі. Команда господарів отримала 60-сантиметровий Кубок пам’яті. А кращі гравці одержали статуетки футболістів і грошові винагороди. Ними були: воротар команди «Нікіта» Сергій Уницький, гравці захисту і півзахисту М. Дзюба («Авангард») та Р. Крамаренко («Полісся»), атаки – О. Муха («Полісся»). Вирішальний м’яч забив, став кращим бомбардиром М.Ткачук («Полісся»)

А кращим вболівальником було визначено і відзначено спеціальним призом В. Науменка. Перший удар по м’ячу зробила Яна Міненко – донька знаного в районі Ігоря Міненка, який передчасно пішов з життя.

Почесний гість турніру – екс-гравець житомирського «Спартака» М. Батюга відзначив, що Кубок пам’яті пройшов на високому рівні. Від себе додам, що турнір відбувся завдяки людям, котрі дбають про розвиток футболу в Ставках (Леніному), бо й самі не так давно виступали в ролі гравців, а нині мають свій бізнес, тож мають змогу з усією щедрістю подарувати односельцям футбольне свято. Йдеться про випускників Ленінської ЗОШ 1982-го і 1985-го років – Лобаса Анатолія Івановича та Лося Валерія Аркадійовича.

Життя довело, що такі турніри приносять радість вболівальникам футболу, сприяють росту майстерності команд, вихованню молоді в дусі відповідальності, колективізму, є пропагандою здорового способу життя.

 

О. Максимів, Директор Ленінської ЗОШ, Головний тренер команди «Полісся»


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.