radomyshl.com Радомышль
 
22 листопада 2012
-

Сотня людей під стінами обласної ради протестує проти титанових кар’єрів

Активістів із с.Чайківка які протестують проти титанових кар’єрів, міліція не пускає на мітинг?

Біля сотні мешканців різних районів Житомирщини приїхали сьогодні до обласної ради із вимогою не віддавати їхні землі під розробку титанових кар’єрів.

І хоча виділення 6 тисяч гектарів компанії «Надра України» зняли із порядку денного, у людей є побоювання що його знову внесуть з голосу під кінець сесії і таки проголосують.

Люди вимагають керівництво області вийти до них і розпочати діалог, але о 9.50 до них ніхто ані з депутатів, ані з чиновників не вийшов.

На акції присутні біля 20 міліціонерів у формі.

Люди кажуть, що їхні односельці ще підїжджають до Житомира, зокрема із села Чайківка. Ранше люди казали, що ДАІшники не пускали в Києв автобуси, але сьогодні усе ж таки змогли добратись до Житомира.

До людей вийшов заступник голови обласної адміністрації Микола Олещенко і просить розійтися, не мерзнути на вулиці. Утім гарантій того, що питання не внесуть із голосу, він не дає.

Люди будуть стояти під стінами Ради до кінця сесії, аби депутати не прийняли рішення про передачу землі. Люди не вірять обіцянкам депутатів.

Сотня людей під стінами обласної ради протестує проти титанових кар’єрівСотня людей під стінами обласної ради протестує проти титанових кар’єрів

Джерело: Перший житомирський інформаційний портал.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.