radomyshl.com Радомышль
 
04 грудня 2012
-

На ліс потратили 134 мільйони, а заробили на ньому 600 мільйонів

На ліс потратили 134 мільйони, а заробили на ньому 600 мільйонів

Понад 134 мільйони гривень витратили в цьому році лісгоспи Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства на ведення лісового та мисливського господарства.

Це і вирощування сіянців лісових порід, і посадка лісу, і догляд за лісовими культурами, охорона лісу від пожеж та шкідників, підгодівля тварин узимку, тощо.

Левову частку в цій сумі (94%) складають власні кошти підприємств. Решта 6% - асигнування із держаного бюджету, спеціального фонду та кошти місцевих бюджетів.

На кожен гектар лісового фонду області таким чином спрямовано в середньому по 168 грн. власних коштів підприємств. А в Радомишльському лісомисливському господарстві цей показник становить майже 290 гривень, в Житомирському – понад 260 гривень.

В той же час до зведеного бюджету лісогосподарськими підприємствами в цьому році уже сплачено майже 90 мільйонів гривень податків, зборів та обов’язкових платежів та понад 70 мільйонів гривень єдиного соціального внеску.

Нагадаємо, що цього року Житомирщина вирубала найбільше дерев і заробила біля 600 мільйонів гривень.

Джерело: 1.zt.ua


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Режут наш лес и наживаются гады . Доходы большие а район в жопе,не дорог ни чего,деньги у чинов по карманам. Стрелятть их надо всехю Скоро наши дети его не увидят.