radomyshl.com Радомышль
 
04 грудня 2012
-

Податкова радомишльського району: Заробітній платі «у конвертах» – ні !

Податкова радомишльського району: Заробітній платі «у конвертах» – ні !

Керівництво Радомишльського відділення Малинської ОДПІ, опікується правами найманих працівників. Якщо роботодавець порушує трудове законодавство : виплачує заробітну плату нижчу мінімально встановленого рівня або взагалі видає її «у конверті», вас є кому захистити.

З інформацією про факти виплати заробітної плати « у конвертах» ви можете звернутися до податкової інспекції за телефоном 42173, або особисто звернутись зі своїми проблемами чи з питань застосування трудового законодавства в робочі дні з 9 до 18 годин ( п’ятницю до 19год.45хв.) за адресою : м.Радомишль , вул..М.Житомирська,21.

Пам’ятайте , оформлення трудових відносин в законодавчо встановленому порядку і офіційне отримання заробітної плати - це державний захист від незаконного звільнення, безпечні і здорові умови праці, гарантоване право на відпочинок, своєчасно, виплачена, легальна заробітна плата, не нижче від визначеного законом рівня. Крім того , це одержання пенсії в старості.

Начальник Радомишльського відділення Малинської ОДПІ Д.В. Кисельчук


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • З новою пенсійною реформою, майже половина населення не доживе до пенсії (враховуючи хвороби, соціальну захищеність, дохід громадян). Про зарплату в конвертах: краще отримувати мінімальну приблизно 996 грн. , чи 2000 в конверті? Я оберу конверт!!!!! Тому що, медицина безкоштовна - держава ні за що не платить, комунальні послуги кожен місяць платити треба......