radomyshl.com Радомышль
 
10 грудня 2012
-

Обласна прокуратура звернула увагу на Радомишль

Анекдот по-Радомишльськи

Прокуратурою області заявлено до суду позов про скасування незаконного розпорядження голови Радомишльської райдержадміністрації щодо надання земельних ділянок.

Установлено, що райдержадміністрацією видано розпорядження, яким ТОВ «ВВ Агро» надано дозвіл на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею понад 240 га у користування для ведення фермерського господарства.

Однак, зазначене розпорядження прийнято без проведення земельних торгів. Це лише один із прикладів незаконних розпоряджень райдержадміністрації щодо відведення земельних ділянок. Усього впродовж другого півріччя у ході перевірок органами прокуратури внесено 15 подань, за результатами яких попереджено незаконне надання більше 270 га земель.

Окрім цього, до суду пред’явлено 6 позовів про скасування розпоряджень щодо земель загальною площею понад 820 га. Прокуратурою внесено подання на адресу голови облдержадміністрації з вимогою усунути виявлені порушення земельного законодавства.

Також 6 грудня прокуратура області розпочала перевірки за фактами невиплати заробітної плати працівникам освіти у Радомишльському, Бердичівському, Любарському, та Романівському районах.

Прес-служба прокуратури Житомирської області


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.