radomyshl.com Радомышль
 
19 грудня 2012
-

Лісівники борються зі стихією. ФОТО

Лісівники борються зі стихією. ФОТО

Радомишльський та Малинський райони області чи не найбільше постраждали від негоди, яка лютувала в регіоні впродовж останнього тижня.Місцеві жителі розповідають, що сніг падав три доби поспіль без упину.Подекуди сніговий покрив сягає 70-80 сантиметрів. 
Це призвело до падіння дерев та обриву ліній електропостачання на вулицях міст та районів.Працівники Радомишльського та Малинського лісгоспів взялися за ліквідацію наслідків стихії. В першу чергу лісівники прибирають зламані дерева по лініях електропередач, щоб можна було відновити електропостачання населених пунктів. На цих роботах задіяно майже 120 працівників цих лігосподарських підприємств, 3 спецавтомобілі з автоматичними вежами та 2 десятки тракторів. На сьогодні вже розчищено понад 15 км ліній електропередач на Радомишльщині та більше 10 кілометрів в Малинському районі. Всього відпрацьовано понад 600 людино-днів. Всі роботи та придбання пального проводяться за рахунок коштів лісгосподарських підприємств.

Лісівники борються зі стихією. ФОТО Окрім того, щоб відновилося автомобільне сполучення з населеними пунктами постраждалих районів, радомишльські лісівники розчистили від повалених дерев понад 90 км автомобільних доріг, а малинчани – понад 105 кілометрів.

Лісівники борються зі стихією. ФОТО
Лісівники борються зі стихією. ФОТО
Лісівники борються зі стихією. ФОТО
Джерело: RuporZT


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • От цирк! Зроду-віку ніхто тих касок і фуфайок не носив у лісі, а тут тобі на! Це їх спеціально для фотосесії вдягнули? Ще й трактор підігнали??? lol
  • Как в глянцевом журнале: Михаил- каска Louis Vuitton, жилет- Lacoste, носки- Легка хода. Трактор "Беларусь"- блокировка дифференциалов ARB, покрышки- Goodyear ultra grip 500.
lol
Цитата  |   | 
19 грудня 2012 21:40
-->