radomyshl.com Радомышль
 
09 січня 2013
-

Звернення, подяка і побажання Григоровичу М.С.

Звернення, подяка і побажання Григоровичу М.С.

Шановний Микола Станіславовичу!

Висловлюю щиру подяку Вам і Вашому колективу працівників магазину "МакДак" за сумлінну культуру обслуговування, професіонаналізм та поважне ставлення до людей похилого віку, які на протязі декількох років мають можливість завдяки широкому та якісному асортименту продуктів, згідно програми благодійного фонду "Шлоймо-Хесед" отримувати продуктову допомогу та на порозі різдва христового та нового року зичимо Вам здоров'я вашій родині, та підлеглому колективу, добробуту, успіхів у Вашій нелегкій праці.

З повагою голова Радомишльскоњ іудейської общини Я.Ю. Пресс.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • Якби ще пандус зробили для людей з обмеженою рухливістю... А в іншому - погоджуюсь.
 • Це програма чисто для євреїв.. Як символічно.. Навіть євреям краще живеться в Україні, ніж самим Українцям...
 • Кошерный магазинчик.
 • Весьма приятно иметь дело с магазином. Могу только пожелать, успешной торговли, приятных, адекватных клиентов, и конечно же доброго здравия и долголетия. winked
 • Дякую за чудовий і якісний товар! Всі продукти смачні і свіжі, а солодощі взагалі смакота )) А також дякую за оперативне обслуговування перед самим Новим Роком!!! Буду обов"язково ще купувати у вас і рекомендувати друзям )) І бажаю вам гарних покупців!
 • Как мне кажется, один из лучших продовольственных магазинов. Постоянно осуществляется привоз свежих, качественных продуктов, и поэтому, встретить на прилавке просроченные товары нереально! Мне очень нравиться, что за этим следят довольно кропотливо. И в целом, все продавцы очень приятные люди, обязательно посоветуют что-то, при необходимости, в то же время не навязывая определенный товар. Выбор товаров очень большой, и ценовые интервалы меня полностью устраивают.
 • 100%- продавці дуже чемні і вибір товарів завжди є ,і взагалі в більшості магазинів Радомишля обслуговування в них в 100 разів краще ніж в торгових точках інших малих міст, де навіть не можна купити наприклад відризок ковбаси( треба брати тількі "колечком") от як би так працювали місцеви підприємства , служби і органи влади........
 • Очень хорошо что такие отличные магазины работают ! Еще очень радуют цены, практически такие же как и в гигантских супермаркетах, а то и дешевле. Всегда вежливые и опрятные продавцы , свежий товар и удобный график работы. Покупаю тут уже больше года, когда приезжаю в родной город. Никогда не нарывалась на просроченный или бракованный товар, очереди тоже минимальные. Наверно это идеальный магазин ;) Побольше бы таких магазинов. Персоналу магазина огромное спасибо! ;)
 • Я в магазин, участвующий в такой программе, скорее всего за покупками уже не пойду. А секретной тюрьмы ЦРУ там по соседству нету?
 • Шановний Микола Станіславовичу! Адміністрація Радомишльської гімназії висловлює Вам щиру подяку у придбанні миючих та дезинфікуючих засобів для їдальні гімназії та подарунків для учнів на новорічні свята. бажаємо Вам щастя, здоров"я та добробуту Вашій родині.
  Директор Ластовецький В.С.
 • aleksandr, а чого це? Вас там не з'їдять) А мені більше до вподоби техно-мак. От там і умови кращі і відношення також на рівні. Все розкажуть, покажуть, пояснять, порадять.
 • http://www.hesedshlomo.com.ua/ru/main/
  Теперь я в макдак не хожу.
 • aleksandr, я там нічого не знайшов про мак-дак.. (я бігом пройшовся по айту, бо спати хочу)) А що не так?
 • Я так понимаю, что макдак принимает участие в этой программе.
 • Цитата: Tranceliker
  А мені більше до вподоби техно-мак.

  Насколько мне известно, на месте "Техно-Мака" сейчас Аптека и Салон вроде.
 • Цитата: aleksandr
  Я так понимаю, что макдак принимает участие в этой программе


  А что плохого в том, что Мак-Дак помогает одиноким пожилым людям, а также детям из малообеспеченных семей, нуждающимся в продовольственной помощи???

  http://www.hesedshlomo.com.ua/ru/programs/food/
 • Реставратор, я, можливо, щось плутаю.. певне назву, бо там є магазин будівельних матеріалів. Я писав про нього. А щодо програми, то вона ЛИШЕ для євреїв, що ставить під сумнів життя тих одиноких Українців, що не мають ЖОДНОЇ допомоги. Програма, звичайно, фінансується із заходу.
 • Що до якості продуктів у магазині "МакДак" у менесумнівів нема, вона якісна. З 2008 року в Україні , діє програма єврейського благодійного фонду "Шлоймо-Хесед", за якою, лише євреї мають можливість, отримувати продуктову допомогу, що надається з країн заходу. Люди інших національностей, навіть ті що були у німецьких концтаборах, працювали на примусових роботах в нациській Німеччині, чи діти, що потребують допомоги, цією програмою скористатися не можуть. Ну і скажіть, що це не нацизм, у формі сіонізму.
 • Житомирский национал- социализм?
 • aleksandr, єврейський націонал-соціалізм.
 • Милый продуктовый магазин, в котором можно найти все продукты питания: молоко, колбасы, мясо, хлеб, шоколад, соки, также алкогольные напитки. Продавщицы простые, могут подсказать какой продукт лучше выбрать, а какой желательно оставить на полке. Конечно, и тут нужно быть крайне внимательным, чтобы не натолкнуться на некачественный товар. Но вероятность этого немного меньше чем в больших супермаркетах. Продукция размещена удобно, можно легко найти интересующий продукт. Люблю покупать там вина, они как-то уютно там расставлены и самое главное чистые бутылки. В последнее время в больших супермаркетах не очень обращают внимание на чистоту упаковки.
 • Мені найбільше подобається в цьому магазині зручність для велосипедиста, атже Я можу спокійнісінько залишити свій байк на вело стоянці, яка знаходиться під відеонаглядом (так мене запевнив власник магазину). І дуже приємно бачити, коли велопаркінг вщент заставленний велосипедами, це означає - що велосипедна аудиторія (а вона у нас чимала в місті) обирає також цей продуктовий магазин через зручність паркування та безпеку свого транспортного засобу.
 • Хочу сказать немного о магазине :-) ... Дело в том что мясные продукты всегда покупаем в одном и том же "Мак-Даке", и в принципе качество товара нормальное, никогда не жаловалась. Этот магазин пользуется спросом и продукты там не залеживаются. А вот в других магазинах действительно видела и покупала продукты худшего качества! Тут все индивидуально и зависит от магазина.
 • Довольно неплохой магазин, с хорошим ассортиментом продуктов, купить можно здесь как какую-нибудь вкусность, так и самые обыденные продукты: хлеб, молоко, масло, крупы, макароны и так далее. Относительно обслуживающего персонала можно сказать, что со своей работой справляются нормально) очередей нет, в помещении магазина всегда чисто, на полках с продуктами – порядок. С качеством продуктов все нормально, мне не попадались несвежие или просроченные продукты. В общем-то, за покупками продуктов в этот магазин вполне можно заходить.
 • Реставратор (jhjhg@kkj.ru), Sarmat (derctr@dxr.ru), Радомишлянка (fhfjytrf@ukr.net), Ксения (jhgj@jk.ru), Blagoedia (hhtyydtrf@ukr.net), Игорь (hfgko@r.ru).
  Прошу всіх звернути увагу на цих "користувачів". Якщо пильно придивитися до їх e-mail адрес, видно, що вони собою являють явну нісенітницю. Хаотичний набір символів для швидкої, одноразової реєстрації. Таке явище, як на мене, схоже на спамерство, або цілеспрямована "заказуха" для відспівування оди магазинові, та його власнику. Така собі маніпуляція громадської думки.. Також звернемо увагу на зросійщені коментарі, їх одноманітність, що вказує на, можливо, одного автора цих постів. Цікаво було б у їх попросити продиктувати адресу електронної скриньки ) Цікаво, скільки коштує така робота? Можливо, хтось мені навіть відповість? winked
 • Tranceliker, уважаемый, скажите пожалуйста, все ваши комментарии-это от души действительно, или вас тоже просто заказали писать всякий бред на этом сайте-дабы повышать его популярность???????????????
  Даже если это реклама, то что в этом такого плохого, я тоже постоянно хожу в этот магазин, предпочитаю его сельпо, поскольку лучше помогать развиваться нашему предпринимателю, чем отдавать свои деньги на Киев!!!!!!!!!!!А манипулировать человеком можно только если он это позволит!!!
 • Деньги в любом случае уходят из Радомышля- чумаку, торчину, немирову, мивине, рогани, сникерсу и контексу. Всех перечислять долго. Добавленная стоимость в розничной торговле, да еще в условиях конкуренции не так велика, чтобы город от нее разбогател.
  Участие в тайных операциях ЗОГ делает этот магазин для меня непривлекательным.
  Бредогенератор в почтовых адресах действительно настораживает.
 • Да, согласна, уходят, но при это я наслышана что частенько делаются всякого рода пожертвования, соответственно если бы денег не было, их бы никто и не выделял, на всякого рода благие дела.
 • Markizza, запевняю вас, мене неможливо "замовити". Я все пишу від душі. А от те, що просту аналітичну інформацію ви називаєте "брєдом" дає привід для роздумів над вашим рівнем IQ.
  Я ж не писав щось негативне про магазин. Я писав, що є підозра на нечесний піар. Звісно, розрахований на дегенів, або неграмотних...
 • Markizza, може досить тут соромитись? Якщо хочете мені особисто щось написати - пишіть приватні повідомлення і ми з вами вияснимо, хто має здоровий глузд, а хто ні. Якось не аргументовано, лише закиди. Примітивно і дуже безпорадно з вашого боку. Я вам можу те ж саме повідомити про вас, але не роблю це лише з тієї причини, що вірю у вас, як думаючу особистість, що сама шукає відповіді на запитання, а не черпає їх з телевізора (особливо російськомовного простору), сарафанного радіо, чи нав'язаної думки. Можлио, прийде той день, коли ви побачите правду і захочете нею слідувати..
  Повернуся до спамерів. Тривалі роздуми наштовхнули мене на думку, що ці спам-боти пишуть тут для того, щоб відволікти громадськість великою кількістю улесливих відгуків від теми єврейства, що має преференції над простими Українцями.. Адже в стилі євреїв казати, що націоналісти повинні бути засуджені, а потім пан Коломойський (єврей!!) каже, що євреї - найнаціоналістичніша нація в світі.. )) Робіть висновки.
 • Tranceliker, если бы вы еще и читать умели, и слышать кого то кроме себя, вы бы увидели, что я писала о ваших комментариях вообщем!!!Не только касательно этой статьи..............
  Жаль, что все ваши комментарии от души, жаль, я думала у вас есть хоть немножко здравого смысла..........................
 • Бред сумасшедшего................
 • ....цитируемого Коломойского?
 • aleksandr, авжеж!
 • Маятник отзывов покупателей качнулся в другую сторону.
 • Я пам"ятаю, що раніше таке було. І обраховували людей, і не свіжі продукти були.Зараз такого не має. Тим паче, стоять касові апарати, а не калькулятори, як раніше було. Магазин мені став подобатися, персонал хороший, завжди привітні люди, коли не заходжу, труть підлогу. Чисто, світло, затишно. А раніше - черга довга, людей куча. Шановні, не подобається, є Сільпо, Гастроном. Вибір, слава Богу, є!
 • а меня не раз в этом магазине обсчитали(дали не правильно сдачу), и товар втюхали просроченный.
 • Tranceliker для вас. Читаю відгуки жителів міста звернув увагу на коментарі "Перевізника",так перекладається з англійської мови його псевдонім, які є доволі некоректними ,я б сказав, навіть неввічливими до дописувачів. Так і пре зарозумілість і бажання бути значимою особистістю. Рекомендую Перевізнику бути більш адекватним.бо прийдеться оприлюднити ваше справжнє ім'я або посипте голову попелом і покайтеся .ваші висловлювання вам не личать,вони принижують тільки вас.
 • деанонимизация анонимусов поможет кровавой гебне
 • Правденко, а що це ви писали тут? Це ви так переклали мій псевдонім? Чи це ви про когось іншого пишете?
 • Правденко -тількі без рук, а слюна нехай летить..- дійшло ,що по інет стосунки будем розбирати, тобто пиши ,що хочеш,тільки не залякуй інших! При цьому,як щось не так, то прошу вибачення у адмінів і дякую їм за їхню діяльність,що стало в змозі дивитись відкритими очима на громадське буття м. Радомишль!
 • Правденко,
  звільніть вашого вчителя англійської мови. Справжнє імя Тренслайкера ("перевізник"???) можна прочитати в його профілі, так що ваші погрози залишіть при собі. Інтернет це вільний простір де кожен має право висловлювати свою думку. Вам же ніхто не докоряє що ви "Правденко", а в електронній скриньці "Порошенко"?
  З.И. "Trance" - з англ. - екстаз, "like" - подібний. Екстазоподібний?)))
 • Ну, я всім поясню, що Trance - стиль електронної музики, like - подобатись. Просто мені подобається транс.. ) А щодо погроз.. Ну, я проста людина. Я прагну до такої ж правди, як і ви, напевне.. Просто я прямий, не люблю цяцькання. Але ті, хто мене знає, навряд вам скажуть, що я когось зневажаю. Мені часто вороги стають друзями.. Правда, зараз ворогів в мене нема..
 • ОЧЕНЬ КЛАССНый магаз, хороший ассортимент, всегда все свежее, у мну даже карточка на скидку имеецца
winked
Цитата  |   | 
16 січня 2013 09:41
-->
Цитата: Tranceliker
А мені більше до вподоби техно-мак.

Насколько мне известно, на месте "Техно-Мака" сейчас Аптека и Салон вроде.
Цитата  |   | 
17 січня 2013 11:21
-->
Цитата: aleksandr
Я так понимаю, что макдак принимает участие в этой программе


А что плохого в том, что Мак-Дак помогает одиноким пожилым людям, а также детям из малообеспеченных семей, нуждающимся в продовольственной помощи???

http://www.hesedshlomo.com.ua/ru/programs/food/
Цитата  |   | 
17 січня 2013 11:29
-->
winked
Цитата  |   | 
23 січня 2013 09:23
-->