radomyshl.com Радомышль
 
21 січня 2013
-

До уваги радомишлян! Складні погодні умови!

До уваги радомишлян! Складні погодні умови!

Шановні громадяни! За прогнозом Гідрометцентру на території України очікуються складні погодні умови. Зокрема і в Радомишльському районі випаде мокрий сніг, місцями сильні опади, налипання мокрого снігу, як наслідок на дорогах ожеледиця.

У зв’язку з цим, Державтоінспекція вкотре нагадує водіям про необхідність неухильного дотримання Правил дорожнього руху. В умовах снігопаду необхідно рухатися з включеним ближнім світлом фар (чи протитуманними фарами), дотримуватися швидкісного режиму, правил паркування (аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки), з особливою обережністю рухатися по мостам та естакадах, відмовитися від ризикованих маневрувань, які при несприятливих погодних умовах можуть привести до створення аварійних ситуацій.

Якщо виникає необхідність зупинитися, знижуйте швидкість поступово. А при зупинці включайте аварійну світлову сигналізацію. Крім того, ДАІ рекомендує водіям під час ускладнення погодних умов по можливості утриматися від поїздок на власному транспорті, а тим хто виїхав бути максимально уважними та обережними за кермом.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Вот ГАИ в курсе, что по городу и району дороги будут не убраны от снега и льда... Наверно, по опыту прошлых лет.