radomyshl.com Радомышль
 
24 січня 2013
-

Від заступника мера вимагають знати начальство в обличчя

Від заступника радомишльського мера вимагають знати начальство в обличчя

На сесії міської ради депутат Василь Забігайло звинуватив заступника міського голови Сергія Алексеєнка у небажанні та невмінні налагоджувати контакти з депутатами Житомирської обласної ради, які закріплені за нашим районом. На його думку від тісної співпраці з ними місто мало б плідні результати в отриманні фінансової допомоги з обласного бюджету, яка дозволила б залатати чималенько дірок у міському господарстві. На запитання депутата назвати прізвища цих депутатів С.Алексеєнко відповісти не зміг, згадавши лише трьох з десяти.

То ж про яку співпрацю може йти мова. У міськраді тільки й чути виправдальну мову, що катма коштів у бюджеті. Тим часом замість використання депутатського ресурсу спостерігається байдуже очікування, що хтось принесе гроші на блюдечку з голубою каймою.

radomyshl-city


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.

 • Galina
  браво! У помаранчевих не був. Був у синьо білій СДПУо, потім у біло-сердечній Батьківщині, тепер, можливо назад до синьо-білих?

  НА ЩО ГОТОВИЙ ТИ ДЛЯ УКРАЇНИ?
  Спитай себе, чи Ти для України
  Душі вогонь готовий дати весь?
  Хоч жити легше тим, хто на колінах
  Забули, що таке сумління й честь,
  У кому дух раба живий донині,
  Хто у душі плекає зраду й страх,
  Із вуст чиїх чужинська мова лине
  І хто майбутнє зводить на кістках…

  Спинись на мить, поглянь в душі глибини –
  А скільки в Тобі волі та добра?
  На що готовий Ти для України?
  Пора кайдани скинути! Пора!
 • Звичайно, під лежачий камінь вода не тече!!! А-а-а, Забігайло поступово хоче перефарбуватись з помаранчевого в який?
 • Типо, областной бюджет бездонный, воьмем оттуда все, что захочем.
 • Написали, ніби до цих депутатів треба йти та й поклони бити.. Дайте, мовляв, грошей.. Якщо ці депутати "закріплені за нашим районом", то в першу чергу мають бути претензії до них самих! Автор явний викидень совку. Такими методами і до феодалізму недалеко. А якщо ті депутати - регіонівський кримінал? І їм чхати на нас з вами..? Який толк зі співпраці? Вони там все-одно сидять задля нагрівання м'яких місць...
 • Безробітний Забігайло шукає роботу!
 • Шановні дописувачі ! Я Вам ""вдячний" ,а особливо пані Галині за свої роздуми і оцінки. Але вони повинні бути об'єктивними/ Це по перше. По друге , я завжди дотримувався правила -керуйся в житті тільки буквою закона. По третє-права і обовязки депутата місцевої ради визначає Закон "Про місцеве самоврядування в Україні", депутат,до речі. обраний втретє по мажоритарці , повинен орієнтуватись на вимоги виборців, а вони не орієтуються на партійність,виборець хоче щоби маршрутка №1 вчасно завезла його та дітей до садочку та місця роботи. А маршрутка (власник і перевізник Леонід Шпичак )з 30 грудня до 2 січня включно пасажирів не перевозив!! Як повинен реагувати депутат?? Дивитись на партійність чи на права громадян на пасажирське обслуговування? Коли діти стояли на морозі і не могли доїхати з батьками до дитячого садочка? Тому я й виступив з критикою посадових осіб міськради. Совість у мене чиста. А автор статті подав не зовсім повну інформацію по моєму питанню !!
 • Ну то це знаєте, як називається? ПІДЛІСТЬ І ЛИЦЕМІРСТВО! Бо і винуваті в тому, що дороги не розчищені і перевізникам створені всі умови для банкрутування. Це не держтранспорт з дотаціями і відмиванням грошей. Тому вам, в першу чергу, варто було б подумати про дороги, на які перевізник виводить транспорт. Я не захищаю ті корита, що курсують Радомишлем, але й ваша позиція таки лицемірна.
 • Підлість і лицемірство ховатись за псевдонім . Назвіть прізвище справжнє своє тоді будете дискутувати та вчити інших ! По друге ,пан перевізник не поставив до відома виконком міськради, хоча по контракту був зобовязаний !! А не підлість перевізника ,який з 1 березня 2008 року за погодженням з тодішним міським головою Пироженком А.І влупив ціну квитка в одну гривню 50 коп. Ніде такої "обдираловки" в уУкраїні не було. А в 2011 році Шпичак вимагав від виконкму встановити ціну за перевезення в 2 грн.50 коп. занизивши прибуток ВТРИЧІ !!! Це доведено документально тим же Алексеєнком С.Б.. ПОрахуйте скільки в місяць це коштуватие сім'ї з трьох чоловік !
  А дороги вкриті асфальтом в 70-х роках прямо на камінну бруківку в порушення будь - якої технології !
 • Забігайло В В., пане Забігайло, вчіться користуватися ресурсом. Знайдете і моє ім'я і прізвище. Я не ховаюся.
  Ось ви перечислили силу силенну проблем. Чи не забагато часу було, щоб їх виправити? А щодо доріг, то ви мене добре зрозуміли, тільки в іншу площину перевели. Якщо маршрутний транспорт перестав ходити ВЗИМКУ, то значить проблема саме зимових доріг, а не далеких 70-х. Як ви особисто посприяли розчищенню доріг цієї зими?