radomyshl.com Радомышль
 
27 січня 2013
-

Вертеп біля міської ялинки. ФОТО

Вертеп біля міської ялинки

Не зважаючи на морозну та слизьку погоду, на запрошення районної просвіти, за підтримки унійної, греко - католицької церкви, 20 січня до Радомишля завітали дитячі фольклорно - етнографічні колективи з Житомира, Вінниці та Бердичева.

Біля міської ялинки, кожен з аматорських колективів показав театральне дійство - вертеп, присвячені народженню Ісуса Христа. Звучали колядки, щедрівки, що славили народження сина божого. Всі містяни Радомишля, що прийшли, були вражені від дійства, долучаючись до колективів, співали різдвяні пісні.

Прикро, що як районна так і міська влада проігнорували це святкове дійство.

Потрібно нам, Радомишлянам вчитись у гостей, щоб і собі мати подібні колективи, що славлять господа нашого Ісуса Христа.

Вертеп біля міської ялинкиВертеп біля міської ялинкиВертеп біля міської ялинкиВертеп біля міської ялинкиВертеп біля міської ялинкиВертеп біля міської ялинкиВертеп біля міської ялинки

 

Петро Сергієнко


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • Подібний колектив створений у Радомишлі священником Мирославом Живичем, при Українській Православній Церкві Київського патріархату, які на різдвяні свята вітали рідних, друзів, прославляючи бога. Було б добре, щоб в школах всіх дітей вчили національним, християнським традиціям, і кожен клас мав свій колектив щедрувальників. На чолі з класним керівником, колядками, щедрівками вітали своїх батьків, долучаючись до культури свого народу. А влада мала би організувати змагання на кращий колектив, і всіх нагородити похвалами. Тоді можливо відродилася б наша культура. Радію, коли діти гарно знають колядки. І прикро стає, коли дитина тільки й вміє, а таких більшість, "дай руб бумажний" або " горілочки чарку".
 • А до мене діти бояться ходити.. Я їх в хату запрошую і вимагаю БІЛЬШЕ колядок та щедрівок. Діти інших не знають, то й дістають лише руб бумажний. А хто гарно заколядує - тому цінніші подарунки. Отак-то ))
 • я б також боявся, коли мене б дивакуватий незнайомий дядько запрошував би до хати.
 • ЛСД, та в тому-то й діло, що ніякий я не дивакуватий.. Та й знають мене тут ) Просто діти бізнесом займаються, а раніше так було заведено: йдеш колядувати чи щедрикувати - заходь до хати, розважай всіх, хто там є. Це традиції.
 • 123
  Волелюб, це все добре і гарно. І діток маємо вчити в кращих традиціях. Тільки мало інформації серед людей , що київський патріархат неканонічний. Всі їх таїнства не визнаються канонічною церквою , вони розкольники. Поцікавтеся глибше для себе.
 • 123, поцікавтеся також і самою московською церквою.. Як дістався їм патріархат? Підкажу: хабарем Патріарху царградському. Через рік того патріарха гнали куди подалі, за те, що НЕ КАНОНІЧНО ПЕРЕДАВ ПАТРІАРХІЮ МОСКВІ. І московська церква 141 рік не визнавалася канонічною. МОСКВА ТАКОЖ БУЛА РОЗКОЛЬНИЦЬКОЮ. Так сабо і Болгарська і Албанська і практично всі сучасні церкви молодих держав. Канонічність чи неканонічність - річ умовна. Менше слухайте кагебістських батюшок. Їм сказали виконувати волю Путіна, як і попередні покоління. Їх антипод - митрополит Філіп, що відмовлявся співпрацювати із Царем Іваном Грозним, за що і поплатився. Отже, раб Божий це раб Христа, а не вищих ієрархів. І той не буде брехати чи заперечувати реальні історичні факти. Якщо москва помилялась тоді й вона не канонічна. А якщо ні - то й Київський Патріархат від Бога.
 • 123 Московська орда і її патріархат, з часу оволодіння Україною 1654р, планомірно винищуючи українську культуру, церкву, мову завжди знаходила ярлики які чіпляли Українцям що протистояли окупації. Намриклад Мазепинці, Петлюрівці в нашому краї-Соколовці. А загалом носіїв культури совітські окупанти називали- буржуазними націоналістами. Віруючих що прийняли Берестейську унію1569, рятуючи Україну від московсько- ординської окупації , вороги, називали розкольниками, відступниками. Якби не Московський хабар українському князю Василю Костянтину Острозькому, Україна вже тоді мала шанс стати Європейською і релігійно, культурно, мовно незалежною від орди. Навіть Петро Сагайдачний спокусився на московські гроші, посприяв відродженню залежного від москви православя, чим розколов , відірвав частину віруючих від обєднаної греко католицької церкви, яка єдина в роки 2 світової війни закликала чинити опір обом окупантам, чим врятувала українців і державу, що нині постала. А розкольники, це ті хто при владі, хто хоче знищити нашу державу, знову лігши під Московську орду, якій прислуговує московський патріархат в Україні.
 • 123
  Волелюб, розкольники спершу повинні повернутися до Церкви , звідки вийшли. Бо те, що не є Церквою, через оголошення не може таким бути.
  Тому розкольники мають розкаятись у своїй погорді і, визнавши святі Канони Церкви, повернутися до неї. А тоді вже, перебуваючи у Христовій Церкві, доводити необхідність того, щоб утворити свою автономію, чи автокефалію. Інакше все те, що зараз робиться, лише прімитивна крадіжка імені (Церкви) з вимогами визнання того, чого на справді немає.
 • South Park (s16e13)
 • 123, схоже, ви не вмієте мислити самостійно. Раджу прочитати невеличку, але дуже змістовну книжечку, Галини Могильницької, великої людини, "Хроніка великого ошуканства".
  Там для таких як ви написано, чому треба бути рабом Божим, що виконує лише волю Бога, а не рабом церковних ієрархів, що займються політиканством.
  http://ukrlife.org/main/evshan/hronika.pdf
  Ось тут можете навіть зберегти її і розповсюджувати. І слова, що там написані - чиста правда.
  Визнайте, ми живемо в останні часи. Подивіться навколо, світ, ніби зійшов із пророцтва апостола Павла...
  2-е Тимофiю 3

  1 Знай же ти це, що останніми днями настануть тяжкі часи.
  2 Будуть бо люди тоді самолюбні, грошолюбні, зарозумілі, горді, богозневажники, батькам неслухняні, невдячні, непобожні,
  3 нелюбовні, запеклі, осудливі, нестримливі, жорстокі, ненависники добра,
  4 зрадники, нахабні, бундючні, що більше люблять розкоші, аніж люблять Бога,
  5 вони мають вигляд благочестя, але сили його відреклися. Відвертайсь від таких!
  6 До них бо належать і ті, хто пролазить до хат та зводить жінок, гріхами обтяжених, ведених усякими пожадливостями,
  7 що вони завжди вчаться, та ніколи не можуть прийти до пізнання правди.
  8 Як Янній та Ямврій протиставилися були Мойсеєві, так і ці протиставляться правді, люди зіпсутого розуму, неуки щодо віри.
  9 Та більше не матимуть успіху, бо всім виявиться їхній безум, як і з тими було.
  10 Ти ж пішов услід за мною наукою, поступованням, заміром, вірою, витривалістю, любов'ю, терпеливістю,
  11 переслідуваннями та стражданнями, що спіткали були мене в Антіохії, в Іконії, у Лістрах, такі переслідування переніс я, та Господь від усіх мене визволив.
  12 Та й усі, хто хоче жити побожно у Христі Ісусі, будуть переслідувані.
  13 А люди лихі та дурисвіти матимуть успіх у злому, зводячи й зведені бувши.
  14 А ти в тім пробувай, чого тебе навчено, і що тобі звірено, відаючи тих, від кого навчився був ти.
  15 І ти знаєш з дитинства Писання святе, що може зробити тебе мудрим на спасіння вірою в Христа Ісуса.
  16 Усе Писання Богом надхнене, і корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведності,
  17 щоб Божа людина була досконала, до всякого доброго діла готова.
  Скажи, чи був би Київський Патріархат розкольниками, якби після розпаду союзу зникла б Росія, потонула б у війні, якби її взагалі не було? Навряд, бо вчення ні на йоту не змінилося... І воно не відрізняється від грецького, чи грузинського, чи будь-якого іншого православного. Тут просто політика і єпископи, що давно не вірять в Бога. Це треба визнати. Згадай війну Сабодана та Агафангела. Вона ж не просто так була, москва хоче контролювати всі душі Українців! Молися за свою..
 • 123
  Tranceliker, моя віра непохитна. і не тобі , безбожнику , радити читати якісь сектанські книжечки. Ліпше читав би сам Євангеліє. і не займався б пророцтвом. Бо язик твій довгий , а розум короткий.
 • 123, ясно... розум тобі явно не для роздумів дали.. Кожного судитиме Бог. Раджу шукати істину, а не вішати ярлики..