radomyshl.com Радомышль
 
29 січня 2013
-

В районі для боротьби з наркоманією хочуть створити громадську раду

В районі для боротьби з наркоманією хочуть створити громадську раду

Сесія Житомирської обласної ради планує затвердити Програму протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів на 2012-2015 роки.

Проект відповідного рішення сесії опублікований на сайті облради.

В рамках виконання Програми в області планують проводити: комплексні оперативно-профілактичні операції «Мак» з метою виявлення і знищення незаконних посівів маку та конопель, недопущення їх незаконного витоку та перекриття каналів збуту наркосировини з легальних посівів; перевірки розважальних закладів та місць дозвілля (кафе, дискотеки, нічні клуби тощо) з метою припинення фактів торгівлі або вживання наркотичних засобів чи психотропних речовин; профілактичні рейди «Вулиця», «Вокзал», «Канікули» з метою запобігання виникненню негативних явищ у молодіжному середовищі.

Райдержадміністраціям та міськвиконкомам впродовж 2012-2015 років доручать сприяти у створенні обласних, міських та районних громадських рад з питань профілактики і протидії поширенню наркоманії.

Також планується забезпечити:

здійснення оперативного контролю за культивуванням нарковмісних рослин та діяльністю сільськогосподарських підприємств, які отримали ліцензію на право їх вирощування;

здійснення систематичного контролю за дотриманням суб’єктами господарювання умов провадження діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів;

проведення обстеження приміщень, перевірок рівня їх укріпленості, наявності охорони, осіб, допущених до роботи з наркотичними засобами, психотропними речовинами та прекурсорами;

розширення мережі служб соціально-профілактичної роботи та центру ресоціалізації наркозалежної молоді «Твоя перемога»;

облаштування палати інтенсивної терапії облнаркодиспансеру сучасною дихальною апаратурою та неінвазивною кардіоконтролюючою системою.

Скільки коштів буде витрачено на реалізацію Програми – в проекті рішення сесії обласної ради не зазначається.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Ось в Києві вже створювали громадську зРаду: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IARQxvmAqkI
  • Без виділення коштів і роз'яснювальної профілактичної роботи з боку не тільки міліції,але й лікарів , вчителів, відділу у справах дітей РДА нічого небуде. Наркоманія явище соціальне. Безробіття , низькі зарплати , відсутність в пресі інформації про це горе і спонукає до першої спроби отримати "задоволення " від цього яду ! Районній газет " Зоря полісся " варто було б подати інформацію і більш ширше висвітлювати соціальні негаразди.