radomyshl.com Радомышль
 
29 січня 2013
-

ГО "Прогресивний Радомишль" організовує зайняття з Волейболу

ГО "Радомишль Прогресивний" організовує зайняття з Волейболу

Кожен знає, що займатись спортом це - дуже корисно. Займаючись спортом, Ви не тільки загартовуєте своє тіло, але й тримаєте себе в тонусі, виховуєте силу волі та гарно проводите час!

В Радомишлі завжди існувала проблема – чим зайняти молодь, адже різноманіттям цікавих розвиваючих закладів, секцій ми не можемо похвалитись, а ось кількістю барів та пивних...

Голова правління Громадської Організації «Прогресивний Радомишль» звернувся з проханням до начальника районного відділу «Сім`ї, молоді та спорту» надати приміщення, спортивного комплексу “Динамо” для організації гри у волейбол та workout. Щиро вдячні Гончаренку О.В. (начальник районного відділу у справах сім’ї, молоді та спорту) за підтримку громадських ініціатив та розуміння!

Відтепер, кожної п’ятниці з 16.00 до 18.00, Ви можете пограти у волейбол, або позайматись з іншими на гімнастичній перекладині, чекаємо кожного, хто бажає весело та з користю провести час .

У випадку, якщо Ви не вмієте грати у волейбол, але Вам довподоби ця гра – не проблема! Ми маємо хорошого тренера, який кваліфіковано та безкоштовно навчить Вас цій чудовій грі. То ж, до зустрічі 1 лютого в спортивному комплексі “Динамо”. Проведіть ці дві години весело та здорово! ;)

 

Громадська Організація «Прогресивний Радомишль»


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • А женщин берут???, хорошее предложение)))))))
  • Молодці! Розвиваємось! ))
  • круто!!! молодці, організуйте ще баскетбол в суботу, поставлю пиво)))
  • Markizza, вхід вільний для всіх.

    miami_fan, Пиво пропонуйте комусь іншому. Хочете пограти - приходьте. Стосовно баскетболу, вже думали, можливо будемо також організовувати, але трішки пізніше.
  • саша молодець, так держать wink
wink
Цитата  |   | 
30 січня 2013 22:52
-->