radomyshl.com Радомышль
 
04 лютого 2013
-

Підкорюючи ринг міста Житомира

Підкорюючи ринг міста Житомира

26-27 січня 2013р. у Житомирі, спортсмени групи рукопашного бою та кікбоксингу ДЮСШ прийняли участь у відкритому чемпіонаті Житомирської обласної організації ФСТ «Україна» з боксу серед школярів та відкритому чемпіонаті Житомирської області з кікбоксингу WAKO.

Вік учасників були бокс 11-12-13 років та з кікбоксингу дорослі. В змаганнях прийняли участь спортсмени з сусідніх областей Вінницької, Рівненської, Хмельницької та Волинської. Міст Житомира, Бердичева, Радомишля, Коростеня, Новоград-Волинський. Команди були представлена найміцнішими спортсменами у своїй ваговій категорії. Поєдинки проходили в запеклій боротьбі в ринзі, багато боїв закінчились нокаутами.

Підготовку до змагань наші спортсмени проводили відмінно, відпрацьовували техніку та тактику ведення поєдинку. Поставленим завданням тренера бійці справились і здобули свої перемоги в ринзі.

Перемоги здобули:

1-місце Лахманюк Д. ЗОШ №3, Вознюк Є. ЗОШ№4.

2- місце Грасс М, Гімназія.

3- місце Гаєвський А. ЗОШ№3.

Кікбоксинг

2- місце Соболевський В. ЗОШ№4. Горбатий Д.

Дякуємо з допомогу та підтримку Шатилович В. Павленко А. Грасс В. У виступі на змаганнях.

Підкорюючи ринг міста ЖитомираПідкорюючи ринг міста ЖитомираПідкорюючи ринг міста ЖитомираПідкорюючи ринг міста ЖитомираПідкорюючи ринг міста ЖитомираПідкорюючи ринг міста ЖитомираПідкорюючи ринг міста Житомира

Тренер-викладач вищої категорії С.І.Дзюба


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.