radomyshl.com Радомышль
 
07 лютого 2013
-

Райдержадміністрація удосконалює виборчі списки

Райдержадміністрація удосконалює виборчі списки

Державний реєстр виборців – автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система (банк даних), яка містить персональні дані виборців України та призначена для зберігання, обробки цих відомостей та користування ними відповідно до Закону України «Про Державний реєстр виборців».

Мета його створення - забезпечення державного обліку громадян України, які відповідно до Конституції України мають право голосу, та складання якісних списків виборців для проведення голосування під час виборів та референдумів. Та після закінчення виборчої кампанії знижується цікавість політичних партій, громадських організацій та пересічних громадян до важливої складової виборчого процесу - списку виборців. Ситуацію з боку виборчих комісій, напривеликий жаль, виправити не можливо. Так як спискі виборців, після проведення виборів, залишаються без необхідних виправлень, та й рекомендацій звернутись до реєстру виборців, від працівників комісій до громадян, не надходить. Але на жаль про своє конституційне право обирати багато хто згадує тільки в день голосування або за день-два до нього і не знаходять себе чи своїх рідних в списках виборців, але щось змінити буває вже запізно, це викликає знервованість, напругу на дільницях. Краще заздалегідь уточнити свої дані і спокійно йти на дільницю в день голосування.

Нагадуємо про те, що робота відділу постійно продовжується. Основним завданням відділу ведення Державного реєстру виборців є не тільки ведення персоніфікованого обліку виборців, що проживають на території міста та району, а ще й постійний контроль за проведенням та організацією проміжних, повторних виборів,які по різним причинам періодично виникають в районі.. Створення якісного Державного реєстру виборців – це важливий крок для України як демократичної держави, яка прагне інтегруватись у світову спільноту, оскільки дозволить усім виборцям здійснити своє волевиявлення, обмежить можливість маніпулювання під час голосування та виявить достовірний рейтинг довіри виборців до претендентів на обрання. Адже гарантії демократії мають дієвий характер лише в тому випадку, коли вони створюють цілісний механізм забезпечення реального народного волевиявлення у вирішенні справ публічного значення.

Тож, якщо Вам, шановні громадяни, є про що повідомити та небайдужа ситуація яка складається у нашій державі, просимо звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців Радомишльської районої державної адміністрації та допомогти зробити Державний реєстр виборців кращим а спискі виборців більш досконалими.

Чекаємо Вас за адресою: м.Радомишль, Соборний майдан,12, (2 поверх) або за зворотньою адресою в електронному вигляді RadVVDRV@gmail.ru та за тел.(04132) 4-24-58. .

Радужно зустрінемо, перевіримо, виправимо, запишемо та будемо нести відповідальність за Ваше право.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Протіч Г.З.

Радомишльська районна державна адміністрація


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • А почему почта на жмайле?
 • aleksandr,
  скажи спасибо что не на мейл ру)))
 • Не про виборчi списки думати треба,а як навести лад на впроти Райдежадмiнiстрацii.Харитончук,Тужик,Ткачук,Миронюк як вам не соромно за те,що робиться в мiстi???????????????????
 • Людина явно погано вчила Українську...
 • Юрiй, до вас не маю жодних претензій. Коментарі стосувалися автора статті. Сподіваюсь, що при наступних виборах в нас будуть дійсно повні списки, без мертвих душ. В інших регіонах, наприклад, були випадки голосування людей за правильну "казирну" партію людей, що вмерли багато років тому, траплялося, що до однієї квартири приписано по 30 чоловік і так далі..
 • Я не хочу марно з вами дискутувати з приводу знаків пунктуації,де знайти і як встановити розкладку.Я висловив власну думку за стан доріг в місті.І взагалі ваша думка про те що я займаю керуючу посаду-хибна.
 • Tranceliker , а може в людини немае украiнськоi розкладкi на клавiатурi. Я вважаю твое зауваження "не в тин не в ворота"
 • Мейл ру рассказывает как установить украинскую раскладку на клавиатуру. Например, здесь.
 • Цитата: Юрiй
  спискі
  при чому тут розкладка до знаків пунктуації? Ви взагалі уважні? Текст написано Українською, а значить розкладка є. Тут спостерігається зловживання нею ))) Слово спискі мене особливо дратує. Це ж пише НАЧАЛЬНИК!
 • насяльника, как установить украинская клавиатура мана?
 • Борис Мозолевський

  Чи серцем Шевченко іще не горів?
  Чи Хмель не водив нас до бою?
  Народе мій рабський! Допоки ж царів
  Терпітимеш ти над собою?..
  І вийшов народ мій, і мовив:
  - Ти ба, а що це за піп новоявлений?
  Допоки в собі не уб'єш ти раба,
  Допоки і я уярмлений...

  Не важко упасти від кулі в бою
  За наші священні знамена.
  А як у собі я те рабство уб'ю,
  Коли воно в'їлося в гени?
  І мовив народ мій:
  - Без хліба й води,
  Коли вже, здавалось, не витримати,
  Мойсей по пустелі нещасних водив,
  Щоб ницість із душ їхніх витравити.

  Не ті вже, не ті, що з полону втекли,
  А тільки змужнілі їх діти,
  На волі народжені, гідні були
  Свою Батьківщину узріти.
  Велика мета - відповідна й ціна.
  А мудрість - а мудрість від бога.
  Оце тобі - небо. Це - прірва без дна.
  Й над нею, як нитка, дорога.
Цитата: Юрiй
спискі
при чому тут розкладка до знаків пунктуації? Ви взагалі уважні? Текст написано Українською, а значить розкладка є. Тут спостерігається зловживання нею ))) Слово спискі мене особливо дратує. Це ж пише НАЧАЛЬНИК!
Цитата  |   | 
10 лютого 2013 10:25
-->