radomyshl.com Радомышль
 
12 лютого 2013
-

Радомишльське РС Управління Держтехногенбезпеки - Звернення до батьків

Радомишльське РС Управління Держтехногенбезпеки - Звернення до батьків

За інформацією Державної інспекції техногенної безпеки України у державі склалась вкрай складна ситуація з травмуванням та загибеллю дітей на пожежах.

У минулому році в Україні під час пожеж загинуло 87 дітей та ще 143 дитини отримали травми. За оперативними даними, з початку року вже виникло майже 2, 5 тисяч пожеж, на яких загинуло 252 особи, 115 отримали травми. На жаль, серед них є й діти. Легковажне поводження малечі з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків. І виною цьому батьківський недогляд.

Найрезонанснішим випадком стала загибель чотирьох дітей під час пожежі у селі Красносілка Овруцького району Житомирщини 19 січня цього року. Причина трагедії за попередніми даними - порушення правил експлуатації пічного опалення. Також стався трагічний випадок в селі Чудин Радомишльського району де на пожежі було виявлено тіло власника будинку. Попередня причина пожежі-куріння в ліжку.

Така кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного з батьків, адже коли дітей залишають напризволяще, це не повинно бути поза увагою. Шановні батьки! Аби не трапилось біди, не залишайте своїх дітей без нагляду! Пам’ятайте, що у своїх іграх та забавах діти завжди копіюють дорослих, які пораються біля печі, газової плити, палять цигарки. Часто ці спроби закінчуються трагічно. Не дозволяйте дітям користуватись електронагрівальними та газовими приладами, розтоплювати самостійно печі чи грубки, розкладати багаття. Постійно нагадуйте їм, що сірники – не іграшка, і ховайте їх в недоступних місцях. Демонструйте на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем і пам'ятайте – Життя наших дітей та наше власне залежить тільки від нас самих!

Радомишльський РС Управління Держтехногенбезпеки у Житомирській області та 16 ДПРЧ м.Радомишль


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.