radomyshl.com Радомышль
 
15 лютого 2013
-

15 лютого — День виведення військ з Афганістану

15 лютого — День виведення військ з Афганістану

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

Дата виведення радянських військ з Афганістану – 15 лютого – стала днем вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав.

Ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу.

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

15 лютого у залі радомишльської райдержадміністрації пройшов урочистий захід з нагоди дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 23-ї річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу із Республіки Афганістан.

Ці люди, як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.

Вічна пам’ять воїнам, які загинули, до кінця виконавши свій військовий обов’язок. Сьогодні ми схиляємо голову в скорботі за тими, хто не повернувся з "гарячих точок" планети.

Від себе особисто та від імені всіх радомишлян, щиро вітаю воїнів-інтернаціоналістів, членів їх сімей з днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Щиро бажаю вам і вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров'я і довгих років життя!

З повагою,  депутат міської ради Сегій Заяць.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Потрібно памятати наших земляків, які загинули,чи воювали на чужій для нашого народу війні. Шкода, але вони виконували злочинні накази, вбиваючи дітей, жителів, незалежної держави Афганістан, які Україні нічим не завгрожували, а лише хотіли мирно жити на своїй гористій землі. Через це, ці вояки, підневільно стали заручниками совітського окупантського режиму, що прагнув підкорити весь світ. А шанувати потрібно тих воїнів, що захищають свою, Українську землю, своїх дітей, а не колоборантів, прислужників будь якого окупанта.
  • Якщо є авганець, який сьогодні ненавидить совок, то я йому глибоко вдячний. Саме цей солдат відчув на собі всю безглуздість війни, нехтування ним, як особистістю. Сьогодні влада лише обмежується привітаннями, а хто буде компенсувати ті жахіття, які пережили воїни? Такі люди схильні до суїциду, психічних розладів, багато з них повернулися інвалідами. Це на все життя. Хто захоче так жити? Та ніхто. Але знати таких людей треба. І шанувати, як заручників свого часу.
  • Де нині ветерани авганці, чому не піднімаються проти влади, що чинить злочини проти власного народу? Наприклад бандитське рейдерське захоплення памятки архітектури в Києві - Гостинний двір. Військовий досвід їх, нам народу україни нині дуже потрібен, в боробтьбі з злочинцями, нинішніми ворогами нашого народу.
    Час покаже, на чиєму вони боці совкових окупантів чи народу в українській національно - визвольній революції. Народ памятатиме і шануватиме своїх захисників. Слава Україні!!!
  • Про сьогоднішні події в Києві
    http://kiev.pravda.com.ua/news/51224de9df3ff/
  • авторы не удосужились даже дату годовщины поменять.. 23 так 23 а ничего что была 25-я годовщина.... дуже "щиро"
  • пардон только поняла что это старая статья