radomyshl.com Радомышль
 
19 лютого 2013
-

Відбувся захід з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Відбувся захід з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 24-ї річниці виведення військ з Афганістану

У день виведення радянських військ з Афганістану (15 лютого), згідно з Указом Президента України, щорічно відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

З цієї нагоди у п'ятницю 15 лютого 2013 року об 10-00 у райцентрі за участю керівництва району та міста, воїнів-інтернаціоналістів, представників трудових колективів, ветеранських організацій та громадськості відбулося покладання квітів до пам’ятника загиблим в Афганістані.

73 юнаки нашого району взяли участь у цій неоголошеній війні, шестеро з них не повернулися до рідних домівок. Загинув і наш земляк, генерал-лейтенант Петро Іванович Шкідченко.

Біля пам'ятника на меморіалі Слави присутні хвилиною мовчання вшанували їх пам’ять.

О 10-30 були проведені панахиди в Свято-Миколаївському храмі по загиблих та померлих учасниках бойових дій

О 11-00 в приміщенні районної державної адміністрації відбулися урочистості та концерт з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав, а також відзначення 24 річниці виведення військ з Афганістану.

З побажаннями добра і здоров’я, мирного неба звернулися до присутніх голова райдержадміністрації І.А.Харитончук, секретар міської ради Легінчук В.П., голова районної організації воїнів – інтернаціоналістів Черних Ю.В., ветеран Великої Вітчизяної війни Крепченко М.В. За вагомий особистий внесок у патріотичне виховання молоді, активну життєву та громадянську позицію Почесними грамотами, громатами та подяками райдержадміністрації та районної ради, а також міської ради та районної організації ветеранів війни та праці, районної організації воїнів-афганців відзначено велику групу воїнів-інтернаціоналістів.

Вшанувати пам'ять тих, які віддали своє життя в запеклих боях,привітати чоловіків, котрим пощастило повернутися в рідні домівки після афганського пекла, прийшли також рідні і близькі, друзі, вчителі і молодь, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, трудові колективи та населення району.

Радомишльська районна державна адміністрація


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Радомишльська районна державна адміністрація, а ви не могли б за кілька днів анонсувати ваші заходи. Відчуття відчуженості не покидає мене щоразу, коли читаю про ВАУ-заходи, що завершилися. Хотілося б і містянам прийняти в них участь, подивитися на все ВЛАСНИМИ очима, поділитись враженнями. Сподіваюсь, ви в змозі йти в ногу з часом..