radomyshl.com Радомышль
 
20 лютого 2013
-

ГО «Прогресивний Радомишль»: КУЛЬТУРА В РАЙОНІ

ГО «Прогресивний Радомишль»: КУЛЬТУРА В РАЙОНі

Стаття 36, Конституції України, гарантує кожному громодянину України право на свободу обєднання в громадські організації для здійснення та захисту своїх прав і свобод та задоволення соціальних, культурних та інших інтересів. А також, ст 39, того ж закону, гарантує громодянам збиратися мирно, та проводити збори.

Нажаль в Радомишлі немає таких місць, де молодь може в вільний час збиратися для обговорення всоїх ідей, спілкуватись, знайомитись з новими людьми, всесторонньо розвиватись. Це й не дивно, адже заклад, в якому не буде продаватись алгоголь, інші послуги — економічно не вигідний, а для багатьох представників влади важливішим є отримати прибуток, чим подбати про рівень життя, розвиток населеного пункту!

Члени ГО “Прогресивний Радомишль” вирішили провести певну перевірку стану приміщень, підпорядкованих районному відділу культури та туризму (Будинок культури, кінотеатр, бібліотеки).

Перш ніж зкористатись фотокамерою, було вирішено скористатися законом України “Про доступ до публічної інформації”, надіславши запит в районний відділ культури та туризму з наступним змістом:

надати інформацію про приміщення , підпорядковані районному відділу культури та туризму в місті Радомишль; копії договорів про аренду приміщень фізичними особами підприємцями, або юридичними особами; приміщення які перебувають в аварійному стані, та приміщення які перебувають в стані ремонту.

На що отримали відповідь:

Відділ культури і туризму районної державної адміністрації повідомляє, що інформація, яка Вас цікавить лише для органів виконавчої влади за їх письмовим запитом, з докладним поясненняммети її отримання.

Іншими словами, нам було відмовленно в наданні запитуваної інформації. Після чого, Ми звернулися до районної прокуратури. Отримавши відповідь, районною прокуратурою було підтвердженно порушення вимог ст. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації», відмова у задоволені запиту є неправомірною.

Виявляється, що в приміщеннях культурного призначення краще продавати одяг, закривати на постійні ремонти, але не використовувати їх за призначенням, адже цим треба займатись. А навіщо комусь додаткові проблеми та труднощі...

ГО «Прогресивний Радомишль»: КУЛЬТУРА В РАЙОНі

На фото: Великий зал, приміщення міського кінотеатру

Громадська Організація «Прогресивний Радомишль»


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • Действительно Шухевич и Бандера герои.При упоминании их имён в Польше и на на Волыни люди проклинают с ненавистью.Комуняки дел натворили, но они поставили на ноги огромную страну после двух войн, построили фабрики и заводы, которые до сих пор работают. Тоталитаризм, диктатура всё это было, но была работа, было очень много работы, бесплатная медицина и образование лутшее в мире.И главное определись, кто у нас в стране оккупант?
  Какую территорию ты считаешь оккупационной конкретно?И назови фамилии оккупантов.
  Згідно Держархіву СБ Україні форма 13 спр.№376. Т.66. аркуш.5-7. вказано,що згідно звіту діяльності УПА із збірника звітів" Бої і рейди УПА" початок липня 1943р.В цьому звіті вказано: 15 квітня цього року відділ УПА при переході через польську колонію Валька-Котовська напав на великі сили партизан.Ворога розбили.
  Сопроводительная записка государственного министра и начальника президентской канцелярии фюрера и рейхканцлера к письму Кубійовича "об обїявлении во Львове начала набора в дивизию СС "Галичина" "г.Берлин 10.05.1943г.Согласно подлинника и перевода с немецкого языка указано:
  28.04.1943 г. в Лемберге(Львов) губернатор округа Галиция объявил о формировании дивизии СС "Галичина".По этому поводу руководитель Главного Украинского комитета профессор Кубийович направил генерал-губернатору в Кракове телеграмму: -Ваше Превосходительство по случаю акта государственной важности в столице Галиции я передаю от имени украинского народа Галиции выражение глубочайшей благодарности правительству Германского рейха за возможность украинцев с оружием в руках участвовать в борьбе против большевизма.Весь украинский народ Галиции испытывает чувство искренней благодарности к фюреру Великогерманского Рейха за разрешение сформировать дивизию СС "Галичина"
  Руководитель Главного Украинского Комитета профессор В.Кубийович.
  ВА. NS 19/1785. В1 50-51.Подлинник, копия. Перевод с немецкого языка.
  Вот такие вот герои!
 • Це кінотеатр? О_О Який жах! Якщо мені соромно, то уявляю, як має бути НЕСТЕРПНО соромно тому, хто влаштував цей бардак! Сподіваюсь, прокуратура, приверне до відповідальності відділ культури, що так вихваляється своєю діяльністю..
 • Культурна, мовна, історична окупація на Радомишльщині продовжується. Щоб поневолити вільний народ, окупанти намагаються позбавити його найціннішого національного дару- культури, мови, історії. Окупант навязує думку підкореним, що його культура, мова,історія є кращою, перспективнішою, загальнозрозумілою, вищою, і всі мають нею користуватись. Отже культура, мова, історія підкореного не потрібна, і має відійти в небуття. РегіАнали з комуняками переважно послуговуються російською, мовою окупантів,нищать, не розвиваючи етнічну українську культуру. Да і з підручників вилучають всі національно героїчні постаті, як Р.Шухевич. чи С.Бандера. Пока не порженемо окупантів, усунувши їх від влади на всіх рівнях, матимемо те що маємо- окупований телерадіопростір, зруйновані кінотеатри,будинки культури без культури, лікарні без лікування, освітні заклади без національної освіти. Час настав. Слава Україні!
 • Вячеслав, при чому тут набір добровольців, що мали мотив йти, а це були люди, що встигли натерпітися з 1939р. совєцького життя.. з їх медициною, освітою і ідолом-сраліним.. Ви майте на увазі, що дивізія почала набиратися задовго до створення УПА, аж в 1943, коли німеччина почала програвати війну на сході. В той час УПА вже активно воювла проти німецьких військ, створюючи невеличкі республіки, без німців! Олевська республіка, наприклад... До речі, якщо ви не в курсі, УПА - це не те саме, що й ОУН. Це різні, часто відрізані, інколи такі, що не спілкувалися між собою загони, що воювали за незалежність України, а не прислужництво комусь там.. Схоже вас роздратує те, що в рази більші дивізії СС були створені в росії та білорусі. Це, зокрема СС «Дружина», СС «Варяг», полк СС «Десна», дивізія «Русланд», 15 казачій корпус, що налічував 45-60тис!!! чоловік. Він "прославився" масовими вбивствами та ґвалтуванням мирного населення в Хорватії.. Але вони були штучними і швидко померли, бо не мали підтримки від місцевого населення. ОУН-УПА воювали при широченній підтримці місцевого населення, що ненавиділо совєцьку владу і нав'язану нею вождів як і я. щодо поляків, то й вон не були святими і служили так званими синіми поліцаями під час окупації Львова німотою. Не вірите?
  Ось вам: http://argumentua.com/stati/o-grekhakh-v-kotorykh-obvinyayut-upa
  А це про УПА, щоб голова стала легшою: РАЗ http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GqMQvz8rWjM
  І ДВА: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qzwMPz6hYbI
  А звірства, про які ви пишете - це лише невеличка частина театру, що зветься війна. Вони були з УСІХ боків. Не варто ідеалізувати своєцього солдата, партизана чи полковника, так само як польського, німецького і воїна ОУН-УПА. Те ж саме відбувається і зараз в Чечні, окупованій Грузії і так далі. Ви не маєте привілейованого права давати характеристику цілій армії чи нації. Це має право робити лише БОГ. Я закликаю думати, а не підхоплювати істерію, що була створена задовго до розпаду совка.
 • Вячеслав.Кроме того что обзыватся и придумывать клички руководителям государства они больше ни на что не способны ну что ж-"собаки лают караван идет"
 • мясорубка, якби так було, то народ за їх не голосував би.. Тому не беріть так багато на себе.
 • Ну народ у нас голосуе так как положенно
 • мясорубка, ти теж?
 • Почитавши комети по даній статті я все більше переконуюсь в якій культурній ж…пі перебуває наш соціум. Почали спочатку «во здравие» (про культуру, кінотеатр…), а закінчили «за упокой» (комуністами, УПА, СС). Проблема не в «окупантах» і не в тяжкій історії, все набагато простіше. Всі наші біди через банальну бідність. На голому ентузіазмі культуру не піднімеш. Тому не потрібно шукати фантомів і порпатися в історії, краще б обговорювали тему «как сыскать хлеб насущный», було б більше толку. І ще хотілося сказати всім «історикам», «політикам» та іншим інтелектуальним ананістам, що краще читайте Біблію. Там можна віднайти і мудрість, і терпимість, і покаяння. Все те, що зараз нам бракує.
 • БУКА-ЗЛЮКА, пані, а ви, певне, не знаєте, що основний пласт Української культури було побудовано за часів, коли люди були кріпаками, а іншими словами РАБАМИ? Пісні, вірші, колядки-щедрівки.. Все це не мало прив'язки до матеріального. Ви пишете про Біблію, то чи не в ній написано, щоб не збирали багатства земного, бо їх міль точить, іржа їсть і злодії підкопуються до їх? Культура в нашому світогляді і баченні себе, усвідомленні себе, своєї гідності. Це мораль, це духовність. А історія, до речі - це дуже важлива складова. Це досвід, тільки в минулому. Черпайте його, як мудрість Божу з Біблії і точно нічого не втратите.
 • Ой, спасибочко большое! Прямо глаза мне открыли…. belay no Получается что до «рабства» вообще небыло никакой культуры и предки наши седели по заболоченным лесам. Тут пришли ненавистные москали, окрипачели нашего брата и начал бурно подниматься и развиваться «основний пласт Української культури» … Да ты сам себе перечиш ...А в своих пафосных речах не смей говорить о Боге.
 • БУКА-ЗЛЮКА, те, що було ДО приходу "москалів", а точніше, московитів і орди татарської гарно записано в літописах. А щодо пафосності, то ваша не менш імпресивна. До речі, що я не так написав про Бога?
belay no Получается что до «рабства» вообще небыло никакой культуры и предки наши седели по заболоченным лесам. Тут пришли ненавистные москали, окрипачели нашего брата и начал бурно подниматься и развиваться «основний пласт Української культури» … Да ты сам себе перечиш ...А в своих пафосных речах не смей говорить о Боге.
Цитата  |   | 
19 березня 2013 15:05
-->