radomyshl.com Радомышль
 
21 лютого 2013
-

Побачити практично всіх птахів і звірів області в одному місці можливо тільки в Радомишлі

Побачити практично всіх птахів і звірів області в одному місці можливо тільки в Радомишлі

Побачити практично всіх птахів і звірів Житомирщини в одному місці – це можливо. А на додаток – ще й гриби, різні рослини та метеликів з різних куточків світу. В Радомишльському лісомисливському господарстві вже сорок п'ять років існує музей флори і фауни.

Створений він був за ініціативи директора підприємства Андрія Філіповича, який очолював лісгосп майже півстоліття, і облаштовувався виключно силами місцевих ентузіастів. Головний мисливствознавець Радомишльського лісмисгоспу Олексій Пузіков розповідає, що і сьогодні музей поповнюється новими експонатами, хоча і не планово, а, скоріше, випадково. Останнє надбання – опудало лебедя-шипуна:

"На ставку в Радомишлі один браконьєр вбив лебедя, мені зателефонував головний лісничий. Я забрав цього лебедя і ми завезли його до житомирського таксидерміста Петра Печенюка, і він зробив це опудало".

За свою історію музей бачив різних відвідувачів, каже Олексій Миколайович:

"З тих, про кого я знаю особисто – був один з охоронців Леніна, я проводив екскурсію для Тимура Аркадійовича Гайдара. Раніше часто приїздили іноземні делегації. І зараз туристів теж сюди привозять".

Відгуки і побажання вдячних відвідувачів зафіксовані ледь не в десятку спеціальних книг, а музей тим часом чекає на нових гостей. Тут насправді є на що подивитися.

Побачити практично всіх птахів і звірів області в одному місці можливо тільки в РадомишліПобачити практично всіх птахів і звірів області в одному місці можливо тільки в РадомишліПобачити практично всіх птахів і звірів області в одному місці можливо тільки в Радомишлі


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Раджу всім завітати до музею. Пам'ятаю себе там вперше. Це було вражаюче. Для діток і дорослих буде на що подивитися. Погодьтеся, не кожен день бачиш кабана чи оленя, навіть мертвого.
  • Рівно 2 роки тому я позвонила в лісхоз і запитала, як можна потрапити до музею з дітьми, запитала коли музей працює. Та НІКОЛИ!!!! Ох-ть, перезвонив ще декілька разів, я попрощалася з ідеєю показати дітям цей музей. Дуже неприємні відчуття після розмов по телефону. Я пам'ятаю, як нас зі школою возили в цей музей, жаль, що все змінилося!!!!
    Буду вдячна якщо хтось перекаже цей коментарій особисто директору заводу, дивно, що людина не зная, що його музей закритий для дітей, для батьків, що музей не працює.