radomyshl.com Радомышль
 
27 лютого 2013
-

РВ міліції та соцслужба провела профілактичні заходи по обігу нароктиків

Радомишльський РВ міліції та соцслужба провела профілактичні заходи по обігу нароктиків

Наркоманія охоплює все більш широкі кола нашого суспільства і становить значну загрозу розвитку та добробуту нації. Зростання рівня злочинності, високий рівень смертності, трагедії сімей та зруйновані людські долі – все це лише частина бід, що супутні цьому явищу. Особливо небезпечною є тенденція збільшення кількості споживачів наркотиків серед підлітків. Мотивами зловживання наркотиків у молодих людей є цікавість, бажання перевірити на собі їх ейфорійну дію, бути в колі компанії, стати раніше дорослим.

З метою профілактики наркоманії та злочинності серед неповнолітніх 20 лютого 2013 році оперуповноваженим групи кримінальної міліції у справах дітей Радомишльського РВ Пасічником Ігорем Івановичем спільно з начальником відділу соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старжинською Тетяною Віталіївною на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 імені Івана Самоплавського було проведено профілактичний захід з демонстрацією відеоматеріалу щодо попередження злочинів і правопорушень, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків на тему «Обізнаний, отже захищений».

В ході роботи дітям роз’яснено, поняття про наркотик, як він впливає на свідомість підлітка та яка відповідальність за вживання, зберігання та розповсюдження наркотичних засобів. Надано інформацію, про заклади для наркоманів та куди можна звернутися в разі потреби. Розповсюджено буклети та листівки з даної тематики, надано індивідуальні консультації.

Радомишльський РВ міліції та соцслужба провела профілактичні заходи по обігу нароктиківРадомишльський РВ міліції та соцслужба провела профілактичні заходи по обігу нароктиківРадомишльський РВ міліції та соцслужба провела профілактичні заходи по обігу нароктиків

Оперуповноважений групи кримінальної міліції у справах дітей Радомишльського РВ старший лейтенант міліції Пасічник Ігор Іванович, Соціальний працівник Старжинська Тетяна Віталіївна


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.