radomyshl.com Радомышль

02 березня 2013
-

Радомишль на чемпіонаті з рукопашного бою

Учні ДЮСШ м. Радомишль були запрошені Хмельницькою обласною федерації на відкритий Чемпіонат Хмельницької області з рукопашного бою на честь вшанування пам’яті воїнам-інтернаціоналістам, що загинули під час війни в Афганістані.

На змагання прибуло14 команд: з Житомирської області дві команди м. Радомишль, м. Житомир, Київської, Вінницької, Одеської, Волинської, Чернівецької областей, та самої Хмельницької області 5 команди . Нашу школу представили 16 спортсменів з них чотири змагались перший раз. Змагання проводились особистому заліку в двох видах семі-контакт та повному контакті з лоу-кіком. Відмінно себе проявили спортсмени яки посіли призові міста. Фінальний поєдинок за перше місце О.Первушин провів як професіонал своєї справи, поєдинок проходив з суперником бал в бал, до кінця поєдинку програвав з рахунком 4-5 і за 2 секунди до кінця поєдинку виконав удар ногою в голову заробив 2 бали і виграв фінал з рахунко6-5 це воля до перемоги. За це його нагородили кубком за чудовий фінал та волю до перемоги. Всі наші спортсмени проявили себе відмінними спортсменами та здобули свої перемоги.

В особистому заліку семі-контакті перемоги здобули;

1-місце: Гаращук К. Гімназія, Гальченко А. Гімназія, Первушин О. ЗОШ№3

3-місце: Вейко Б. Гімназія, Гаєвський А. ЗОШ№3, Савлук А. Ліцей.

Виступаючи у поєдинках повного контакту;

3-місце: Шляховий В. с. Краснобірка, Сидоренко Д. Гімназія.

Ми дякуємо батькам які постійно допомагають. Подяка ПП. Павленку А. Дургарян А. Інтернет підтримці «radomyshl.com».

Радомишль на чемпіонаті з рукопашного боюРадомишль на чемпіонаті з рукопашного боюРадомишль на чемпіонаті з рукопашного боюРадомишль на чемпіонаті з рукопашного боюРадомишль на чемпіонаті з рукопашного бою