radomyshl.com Радомышль
 
03 березня 2013
-

Радомишльські депутати зняли табу на проведення медичної реформи у районі

Радомишльські депутати зняли табу на проведення медичної реформи у районі

Завдяки рішенню депутатів районної ради у районі був тимчасово пригальмований хід медичної реформи. Головний лікар районної лікарні Н.Вітінська тоді на минулій сесії переконала депутатів відтермінувати рішення про реформування галузі. За її словами реформістські нововведення не тільки неефективні і передчасні, а й такі, що не знаходять підтримки у колективі медичних працівників. Намагання представника Житомирської обласної адміністрації з питань охорони здоров’я аргументованими прикладами схилити радомишлян до прийняття перших реформаторських кроків тоді не увінчалися успіхом. Проте 22 лютого ситуація змінилася кардинально.Крига скресла. Рішенням районної ради було утворено новий заклад охорони здоров’я «Комунальне некомерційне підприємство «Радомишльський центр первинної медико-санітарної допомоги» Радомишльської районної ради. Цього разу від керівництва галузі заперечень не було. До наступної сесії мають розробити статут новоутвореного підприємства, а сесія його затвердить.

До нового підприємства мають відчужити частину майна лікарні і призначити нового керівника. Таким чином на теренах теперішньої рай лікарні стануть функціонувати дві установи і два самостійні керівники. До чого призведе така реформа і як вона вплине на якість здоров’я пересічного громадянина покаже час.

 

Джерело: Radomyshl-city


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Хто-небуть може в двох словах, для чого це робиться?
  • Це перший крок партії регіонів по знищенню охорони здоровя в районі, заплановано другий крок, який наступить тоді, коли відділять поліклініку від лікарні. Самостійні одні відносно одного медичні установи будуть кивати один на одного, а люди тихенько переселятись на кладовище. У трьох няньок дитя завжди без ока.